This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co to za film?
#1
oglądałam kiedyś jakiś horror jak byłam młodsza, miałam może 12 lat i teraz próbuję go znaleźć bo był dobry i chciałabym obejrzeć go jeszcze raz. jedyne co pamiętam to to że była jakaś grupa ludzi którzy byli zamknięci w jakimś magazynie i musieli wykonywać jakieś zadania żeby przetrwać. pamiętam że przetrwały chyba tylko 2 osoby którym udało się stamtąd wydostać i akurat jak wyszli z tego miejsca to był wschód słońca. ktoś wie co to był za film?
Odpowiedz
#2
W którym roku to widzialas mniej więcej? Sami mężczyźni byli w tej grupie? Jakieś konkretne sceny pamiętasz?
Odpowiedz
#3
Może "Piła". Jest 8 części.
Odpowiedz
#4
(10-16-2020, 09:42 AM)NICE napisał(a): W którym roku to widzialas mniej więcej? Sami mężczyźni byli w tej grupie? Jakieś konkretne sceny pamiętasz?

nie mam pojęcia, jak miałam 11/12 lat więc koło 2004/2005 roku. 

nie, były też kobiety. 

pamiętam że był jakiś lekarz tam i byli zamknięci chyba w psychiatryku i tam wykonywali jakieś zadania gdzie mieli walczyć o życie. większość osób zginęła a chyba tylko dwie przetrwały i udało im się wydostać z tego psychiatryka i jak wyszły to był akurat wschód słońca. tyle pamiętam Big Grin

(10-16-2020, 06:10 PM)skazanynamagnez napisał(a): Może "Piła". Jest 8 części.

 wydaje mi się że w tytule były zawarte "wzgórza", tyle pamiętam.
Odpowiedz
#5
W jakim był języku? Wyglądał na stary film czy nowszy? Widziałaś go w telewizji? Na jakim programie? Ten lekarz byl członkiem grupy czy wydawał polecenia?
Odpowiedz
#6
Nie magazyn, a chodzi oczywiście o Cube.
Odpowiedz
#7
(10-20-2020, 11:15 AM)NICE napisał(a): W jakim był języku? Wyglądał na stary film czy nowszy? Widziałaś go w telewizji? Na jakim programie? Ten lekarz byl członkiem grupy czy wydawał polecenia?

po angielsku. wyglądał na dość stary, myślę że lata 90 lub 2000. tak, widziałam go na polsacie późno w nocy, to akurat dobrze pamiętam Big Grin ten lekarz był chyba członkiem tej grupy, pamiętam że był obecny na początku a potem nie wiem co się z nim stało. pamiętam że ten lekarz przyprowadził ich do tego psychiatryka i potem nagle zamknął wszystkie drzwi i okna żeby inni nie mogli wyjść.

(10-20-2020, 01:20 PM)tomakin napisał(a): Nie magazyn, a chodzi oczywiście o Cube.

niestety to nie cube Big Grin
Odpowiedz
#8
Nie wiem, ale brzmi ciekawie, więc chętnie też się dowiem Big Grin
W sumie coś mi się kojarzy ze starym szpitalem, być może psychiatrycznym, a chodzili od pokoju do pokoju i tam byli np. ludzie poprzywiązywani do jakiś urządzeń?
Odpowiedz
#9
To ten film (między innymi) na podstawie którego zrobiono Straszny Film 3? Gość nagrywa kamerką i widzi że kogoś kroją następnie ci lekarze zauważyli, że on ich widzi i zaczynają iść w jego kierunku?
Odpowiedz
#10
(03-15-2021, 07:30 PM)were napisał(a): Nie wiem, ale brzmi ciekawie, więc chętnie też się dowiem Big Grin
W sumie coś mi się kojarzy ze starym szpitalem, być może psychiatrycznym, a chodzili od pokoju do pokoju i tam byli np. ludzie poprzywiązywani do jakiś urządzeń?

był mega ciekawy dlatego chcę go znaleźć jak najszybciej Big Grin 

tak, to był taki stary szpital psychiatryczny, pamiętam że ten lekarz zwiódł jakąś grupę ludzi tam i nagle jak oni już weszli do tego szpitala to zaczął zamykać wszystkie drzwi na zewnątrz żeby nie uciekli. te drzwi były koloru białego, tyle pamiętam. 

tak, chodzili po tych wszystkich pomieszczeniach. ale nie pamiętam czy ludzie byli przywiązani do urządzeń czy nie.

(03-16-2021, 04:22 PM)TakNie napisał(a): To ten film (między innymi) na podstawie którego zrobiono Straszny Film 3? Gość nagrywa kamerką i widzi że kogoś kroją następnie ci lekarze zauważyli, że on ich widzi i zaczynają iść w jego kierunku?

właśnie nie pamiętam. pamiętam tylko jakieś małe szczegóły których pewnie większość nie pamięta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości