03-14-2022, 09:11 AM
(03-14-2022, 09:01 AM)tomakin napisał(a): Stawiam, że to prędzej zadziałały inne rzeczy, tego białka jest tam tyle, co w jednym normalnym obiedzie albo i nawet mniej, to nie mogło aż tak wpłynąć w kilka dni. To tak, jakbyś zjadł jajecznicę z 3 jajek.To takiego białka w takim razie mogę brać spokojnie 2-3 miarki codziennie.
Co innego jakbyś koncentrat jakiś brał, gdzie jednego konkretnego aminokwasu dostarczasz w jednej porcji tyle, co normalnie w 2 dni. Wtedy jego poziom skoczy i będzie miał wpływ na różne rzeczy.
Bo chce wdrożyć białko, bo po pierwsze nigdy nie brałem, a w sumie aktywność fizyczna miałem zawsze, a po drugie 3 razy w życiu schodzilem z wagi raz 20 kg po pru latach 10kg i pozniej po paru latach z 7 kg. W tamtym czasie nigdy w sumie nic wtedy nie suplementowalem ale nie jadłem nabiału i mało mięsa
Ale tak czy inaczej to bardziej zależy Mi żeby wzmocnić zwiększyć tkankę mięśniową, żeby też między innymi wzmocnić mięśnie pleców dla kręgosłupa.



