01-23-2025, 07:48 PM
(01-23-2025, 06:20 PM)Nawaphon napisał(a):(01-22-2025, 08:24 PM)neko1witek napisał(a):(01-22-2025, 05:52 PM)Nawaphon napisał(a): Nie ma ktoś może starego komputera z Windowsem XP?
Mi chyba któryś laptop stary na tym jeszcze chodzi. A o co chodzi?
A to na sprzedaż może? Przydałby mi się właśnie laptop z windowsem XP, bo mam pewien sprzęt który nie jest kompatybilny z nowszymi systemami operacyjnymi.
Mam starego laptopa, ale ten też się okazał zbyt nowy, bo nie ma sterowników pod XP dla niego.
Pewnie coś znajdę na olx-ie, ale pomyślałem, że i tutaj spytam.
Nie, no tego laptopa to na pewno byś nie chciał. To mały laptopik, bodajże 10 cali, odpalam go tylko raz na rok, bo jest na nim program, który chodzi tylko na nim, więc trzymam go od lat, po to aby raz w roku go uruchomić i przepisać sobie z tego programu dane co roku.
Nie mam pojęcia, czy na nim się da cokolwiek odpalić, bo uruchamia się strasznie długo. Kupiłem go kiedyś za 200 funtów, bo był mi potrzebny na szybko na wyjazd, ale praktycznie był nieużywany. Firma NEXT od ubrań :-)
Na pewno znajdziesz coś lepszego.



