This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
#71
Boty się rozbestwiły, edytują swoje stare posty, wrzucając linki reklamowe

Ustawiłem limit 60 minut na edycję własnego wpisu.
Odpowiedz
#72
Nie jestem pewien, czy nie zlikwiduję forum. Unia, w ramach zwiększania kontroli nad obywatelami i walki z wolnością wypowiedzi powoli doprowadza do tego, że żeby mieć prywatnego bloga gdzie dzieli się przepisami na sernik, trzeba mieć doktorat zarówno z informatyki, jak i z prawa międzynarodowego. Jeszcze na wordpressach idzie to ogarnąć, bo są gotowe skrypty które to robią za człowieka, ale przy takich forach pojawiają się problemy. Forum praktycznie nikomu nie służy, bo pytania zadają ze 3 nowe osoby rocznie, dochód z reklam można było liczyć nawet nie w złotówkach, ale w groszach miesięcznie, zresztą wyłączyłem reklamy bo przestały się zgrywać z unijnymi przepisami. Do tego fakt, że jestem de facto administratorem danych osobowych prawie 200 osób...

Jedyne, co mi się tu tak naprawdę przydaje, to wątek "obłączki" gdzie mogę sprawdzić, jakie suple kiedy brałem i jaki to miało wpływ na wygląd paznokci.
Odpowiedz
#73
Nic nie będziesz likwidował, forum zostaje. To, że wchodzi tu mało osób to dobrze, nikt Cię nie podkabluje, to zostanie "między nami".

To jak będzie można się z Tobą skontaktować w razie potrzeby?
Odpowiedz
#74
Skandaliczny pomysł tomakina, musi być forum, by pomagał chorym ludziom w diagnozie.
Odpowiedz
#75
W najgorszym wypadku zostanie przecież fanpage na fb, gdzie są prywatne wiadomości.
Odpowiedz
#76
Ale wtedy nie będę widział jakich porad udzielasz.
Odpowiedz
#77
Za fora internetowe się wzięli, eh?
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam.
Odpowiedz
#78
Nie wzięli ale teoretycznie narzędzia mają, zresztą... ja sobie z tym radzę, ale nie widzę za bardzo opcji, żeby umiał to ogarnąć ktoś, kto nie siedzi w informatyce. I taki jest cel wprowadzania tych wszystkich praw, nie "dbanie o prywatność", bo nikt tu o żadną prywatność Kowalskiego nie dba, wymusza tylko na nim klikanie okienka którego Kowalski w ogóle nie rozumie i nie zrozumiałby, jakby mu 3 miesiące to tłumaczyć. Jakby chcieli chronić prywatność, zakazaliby konkretnych skryptów. Ale im chodzi o to, żeby ten Kowalski nie mógł sobie własnej stronki zrobić, żeby cały internet skupić w kilku miejscach, fejsie, twitterze, gdzie mogą sobie do woli wszystko cenzurować i ustawiać pod konkretny przekaz.

Z tego też powodu google zbanowało z indeksu stronki nie mające ssl, jako "niebezpieczne", chociaż tak naprawdę ssl zwiększa bezpieczeństwo może 2% stron. No ale to kolejna zapora dla Kowalskiego.
Odpowiedz
#79
To, że ludzie się nie udzielają, to nie znaczy, że nie czytają. Ja czytam WSZYSTKO jak leci od kilku lat chyba. Miałem jakiś czas przerwę, ale czytam wszystko i korzystam. Wiele porad wprowadziłem do swojego życia i też poluję na obłączki...
Dopóki się ktoś nie przywali, to wal to wszystko i prowadź dalej grupę. Jak się dowalą, to się coś wymyśli :-)
Odpowiedz
#80
no właśnie jesteś jedną z 5 osób Big Grin Srsly, forum tylko mi czas zabiera, ani nikomu niemal nie służy realnie, w sensie nie pomaga w prawdziwych problemach, ani nie generuje zysku pozwalającego chociażby opłacić serwer, a przeniosłem się na najtańszy jaki był.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości