Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba nerwica
Na pewno nie jest to coś, co można podpiąć pod jakiś "niedobór". Jeśli było całe życie, to pewnie tak, "podatność", jak pojawiło się nagle to można zastanawiać się, czy to nie np manifestacja stanów lękowych, ale nie wierzę że dałoby się przez forum to ustalić.
Odpowiedz
Witajcie,

Zwiększyłem dawkę magnezu do 400mg (rozbite na porcje) i od tygodnia czuje się o wiele lepiej. Odstawiłem wszystkie wypłukiwacze magnezu typu kawa i herbata, a piłem dużo zielonej herbaty w ciągu dnia. Serce jeszcze trochę kołacze po przebudzeniu, ale już praktycznie nie odczuwam duszności, ani zmęczenia. Jedynie tylko po przebudzeniu.

Tomakin, za jakiś czas wyślę Ci zdjęcie paznokci na priv.

Dziękuję wszystkim za pomoc i rady a szczególnie tobie Tomakin

Będę co jakiś czas informował was o moim stanie.
Odpowiedz
Ja jestem ciekaw, proszę napisz jak kolejny tydzień
Odpowiedz
(04-16-2021, 10:56 PM)Tusios napisał(a): Ja jestem ciekaw, proszę napisz jak kolejny tydzień

Witaj,

Zdarzają się jeszcze dni kiedy budzę się z mocniej bijącym sercem, ale ogólnie poprawa jest bardzo duża. Nie wiem tylko skąd mógłbym mieć tak wielki niedobór magnezu, bo to chyba on był przyczyną skoro pp zwiększeniu dawki czuje się lepiej.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Oczywiście do tej pory nie zrobiłeś próby tężyczkowej?
Odpowiedz
Nie zrobiłem dlatego, że mieszkam w małym mieście gdzie nie nigdzie nie robią tej próby. Musiałbym jechać 50km żeby zrobić taką próbę a nie moge wziąść wolnego w pracy. Jeśli mi się pogorszy to już zrobię i zobaczymy wtedy napewno co mi jest.
Odpowiedz
Miałbyś wtedy pewność i mógłbyś precyzyjnie dobrać sobie odpowiednie "leczenie", albo zrezygnować z tego, które teraz testujesz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości