Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania
#21
Witam, 
Mam nadzieję, że będziesz mi mógł pomoc. 
Od 13 lat choruje na agorafobie oczywiście walczę z tym choć czasem schowała bym się przed ludźmi bo należę do ludzi nieśmiałych i ciężko nawiązać mi kontakt. 
Problem mam również z nerwami , tzn szybko się denerwuje  a zawsze byłam spokojna osoba. Nawet zastanawiałam się czy nie zacząć palić,bo może to by mi pomogło, nie wiem(rzuciłam 10lat temu).Jak mogę sobie  pomóc? Dziękuję za informację.
Odpowiedz
#22
Nie jestem tomakinem, ale gorąco polecam medytację.

Po prostu raz dziennie nastawiasz stoper na 20 minut, siadasz gdzieś gdzie możesz się oprzeć, zamykasz oczy i z wyprostowanym kręgosłupem, szczególnie w odcinku dolnym, obserwujesz swój oddech, koncentrując się na okolicach poniżej pępka. Gdy do głowy przyjdzie ci jakaś myśl, to, gdy zdasz sobie z tego sprawę, po prostu skieruj uwagę z powrotem na oddech. Dobrze robić to rano. Bardzo opłaca się robić to każdego dnia, efekt jest kumulatywny.
Odpowiedz
#23
(09-19-2020, 09:03 AM)NICE napisał(a): Nie jestem tomakinem, ale gorąco polecam medytację.

Po prostu raz dziennie nastawiasz stoper na 20 minut, siadasz gdzieś gdzie możesz się oprzeć, zamykasz oczy i z wyprostowanym kręgosłupem, szczególnie w odcinku dolnym, obserwujesz swój oddech, koncentrując się na okolicach poniżej pępka. Gdy do głowy przyjdzie ci jakaś myśl, to, gdy zdasz sobie z tego sprawę, po prostu skieruj uwagę z powrotem na oddech.  Dobrze robić to rano. Bardzo opłaca się robić to każdego dnia, efekt jest kumulatywny.


Bardzo dziękuję za radę, od jutra zaczynam. Mam nadzieję, że mi pomoże i później powiem jakie są efekty Smile. Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Wszystko masz tutaj

http://nerwica.vegie.pl/

Jakie badania zrobić, jakie suplementy mają sens, nawet o medytacji jest
Odpowiedz
#25
Mam taurynę po terminie pół roku. Jeść? Jak kilka kropel wody wpadło do niej to nic się nie stało?
Odpowiedz
#26
pół roku po terminie? ja mam niektóre suple 10 lat po terminie. I jem, no chyba że już śmierdzą.
Odpowiedz
#27
To powinno być motto tego forum. Big Grin
Odpowiedz
#28
Da się badaniem sprawdzić poziom B12 w ciele? Którym badaniem? Pamiętam, że poziom "powyżej 500" jest optymalny.
Odpowiedz
#29
Czy branie suplementów miedzi, cynku itp. nie powoduje niebezpiecznie szybkiego przechodzenia danego pierwiastka do krwi? Pierwiastki z jedzenia przechodzą do krwi chyba znacznie wolniej.
Odpowiedz
#30
Za dużo pracy mam i zapomniałem, że mam forum Big Grin

B12 we krwi nieźle odzwierciedla poziom w organizmie, o ile niedawno nie brało się suplementów.

Pojęcia też nie mam, czy to o czym piszesz w jakikolwiek sposób wpływa na zdrowie, bo faktycznie, poziom we krwi robi się szybciej wyższy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości