This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania
Mam jedną niemal pełnoletnią już i dalej się chyba nadaje do jedzenia. Dużo zależy od tego, jak było przechowywane, a najlepiej powąchać.
Odpowiedz
[Obrazek: https://i.ibb.co/7K765KS/WIN-20230817-16-03-48-Pro.jpg]

Mam parę zbędnych rzeczy.
- ALA od NOW (Z Witaminą C i E) - około 50 tabletek (Ważne do 11.2024). 
- E-400 of Now (Complex Tokoferoli) - około 60 tabletek (Ważne do 2026)
 +Serum i Toner ALA BHA PHA - 30 days miracle z zieloną herbatą (Prawie pełne).

Mam problemy z trądzikiem, więc eksperymentuję z różnymi rzeczami, ale niektóre mnie osobiście szkodzą. Z jakichś powodów witamina E, jak i w ogóle wszystkie kosmetyki do zewnętrznego stosowania, tylko pogarszają sprawę.
 Mnie to się już nie przyda, ale jakby ktoś chciał - mogę wysłać za darmo. Nie lubię marnować rzeczy, czy to jedzenia czy suplementów - więc jeśli nie oddam to pewnie w końcu to niepotrzebnie to wszystko zużyje ). A tak ktoś inny może mieć z tego rzeczywisty pożytek.
 Jakby co dajcie znać, chociaż lepiej jakiś stały forumowicz (I nie Muniesław, bo jeszcze kiedyś mu podpadnę a nie chce, żeby mi spalił dom albo gównem obrzucił - sorry Big Grin ) . Mogę oddać - chociaż pewnie wyślę gdzieś dopiero we wrześniu (i tak pewnie lepiej, nie w takich upałach).
Odpowiedz
ten koment z domem... Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
Tak jeszcze perspektywę dorzucę

ALA z ostrovit, w takiej dawce, kosztuje jakieś 6 zł

Witamina E w podobnej dawce i podobnej ilości w aptece kosztuje jakieś 15 zł, bez miksu co prawda, ale ten mix NOW to równie dobrze może być kropla droższej formy na cysternę taniej.

W sensie, dlaczego się na to nie rzucam, no wysyłka drożej wyjdzie, nie wspominając o zawracaniu komuś dupy spacerem do paczkomatu Big Grin
Odpowiedz
Ja bym z chęcią to wziął, lubię NOW, ale pewnie wysyłka do UK by zabiła wartość paczki.
Odpowiedz
Już pisałem, ale kiedyś jedna forumowiczka całą paczkę supli mi wysłała, chyba 15 różnych. Okazało się, że jej organizm nie potrafi usuwać B6 i to się kumuluje, dając dość poważne skutki uboczne, przestraszyła się i przestała brać cokolwiek.

A ja przestałem ludziom wysyłać rzeczy w proszku (siarczan miedzi, molibden etc, co to się kupuję zapas na 20 000 lat w chemicznym), jak okazało się, że co jakiś czas ludzie żrą naraz całe opakowanie czegoś, co miało na rok czy dwa starczyć. Kilka razy tak było.
Odpowiedz
(08-21-2023, 04:33 PM)neko1witek napisał(a): Ja bym z chęcią to wziął, lubię NOW, ale pewnie wysyłka do UK by zabiła wartość paczki.

No tak... do Polski sam mogę zapłacić tam kilkanaście złotych. Przepraszam, ale stówki nie chcę wydawać.

"A ja przestałem ludziom wysyłać rzeczy w proszku (siarczan miedzi, molibden etc, co to się kupuję zapas na 20 000 lat w chemicznym), jak okazało się, że co jakiś czas ludzie żrą naraz całe opakowanie czegoś, co miało na rok czy dwa starczyć. Kilka razy tak było."

Nie dziwi mnie to, sam bym się czuł niepewnie bawiąc się w odmierzanie małych ilości proszków, więc nawet nie szukam takim sposobem tańszych opcji.
Odpowiedz
(08-22-2023, 06:02 AM)Nawaphon napisał(a):
(08-21-2023, 04:33 PM)neko1witek napisał(a): Ja bym z chęcią to wziął, lubię NOW, ale pewnie wysyłka do UK by zabiła wartość paczki.

No tak... do Polski sam mogę zapłacić tam kilkanaście złotych. Przepraszam, ale stówki nie chcę wydawać.

"A ja przestałem ludziom wysyłać rzeczy w proszku (siarczan miedzi, molibden etc, co to się kupuję zapas na 20 000 lat w chemicznym), jak okazało się, że co jakiś czas ludzie żrą naraz całe opakowanie czegoś, co miało na rok czy dwa starczyć. Kilka razy tak było."

Nie dziwi mnie to, sam bym się czuł niepewnie bawiąc się w odmierzanie małych ilości proszków, więc nawet nie szukam takim sposobem tańszych opcji.

Oczywiście chciałem sam zapłacić za wysyłkę, ale tak jak pisałem wartość wysyłki przebije prawie cenę towaru. Tak, czy inaczej dzięki za ofertę.
Odpowiedz
No fakt, żaden interes biorąc pod uwagę, że to niepełne opakowania (I źródło niepewne Smile ) .
Odpowiedz
Skoro błonnik blokuje przyswajanie tłuszczu to opłaca się brać oleje oddziaelnie od posiłków, czy różnica jest tak mała że bez znaczenia?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości