This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zespol Posturalnej Tachykardii Orostatycznej
#1
Znasz sie na tym @Tomakin?
Pisales moze o tym kiedys stronke albo jakikolwiek wpis?
Odpowiedz
#2
Nope, coś kiedyś się przewijało przez fora, ale ogólnie - to raczej objaw choroby, niż choroba, trzeba znaleźć przyczynę.
Odpowiedz
#3
Z jakimi przyczynami w POTS najczesciej do tej pory sie spotykales?

Znajomy mam i chciałbym go nakierować jak najbardziej potrafisz, bo narazie błądzi a lekarze nie palą się na pomoc...
Odpowiedz
#4
Nie spotykałem się, bo nie interesowałem się tym. Od wiki bym zaczął, anglojęzycznej

https://en.wikipedia.org/wiki/Postural_o...ome#Causes
Odpowiedz
#5
na angielskich forach piszą że to niedobór potasu, z mojego doświadczenia niedobór potasu i wapnia. po potasie trochę przeszło ale całkiem przeszło dopiero po wapniu
Odpowiedz
#6
Pewnie to może być jedną z kilkudziesięciu możliwych przyczyn, ale na pewno nie jedyną.

A mi się przypomniało, że w ten sposób sobie mierzyłem, czy nie jestem przemęczony i czy dalej mogę ćwiczyć, sprawdzałem tętno spoczynkowe vs tętno po wstaniu po iluś sekundach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości