This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie buty?
Jakie buty, żeby nie doprowadzały do zwyrodnień, były wygodne, ładne i w miarę tanie? Chodzi mi głównie o kwestię dbania o układ kostno-stawowy.
Odpowiedz
ja pierdziele, pytania o buty na forum o jedzeniu magnezu Big Grin
Odpowiedz
Forum o jedzeniu magnezu xDD
Ale nie martw się, za chwilę będzie:

Bardzo ciekawy wątek. Ja buty kupuję zawsze na www.buty-wgvdefdw.pl
Odpowiedz
(06-12-2021, 09:45 PM)NICE napisał(a): Jakie buty, żeby nie doprowadzały do zwyrodnień, były wygodne, ładne i w miarę tanie? Chodzi mi głównie o kwestię dbania o układ kostno-stawowy.

Ja od wielu lat używam Asics. Tanie, wygodne, obsługa dobiera Ci je profesjonalnie.
Badają Cię szybko pod kątem stóp, sprawdzają, jak stoisz i czy masz jakieś nieprawidłowości, a potem dobierają Ci buty albo normalne, albo korygujące.
Ja do chodzenia używam butów, które są przeznaczone do krótkich biegów, są dosyć sztywne i twarde. A do biegania używam takich na dystans 20km, bo zwykle tyle max biegam.
Z reguły przebiegnę w nich 1500km i kupuję nowe. Ponoć powinno się zmieniać co 500km ale mnie to raczej nie obchodzi. Biegam dopóki się kompletnie nie zniszczą.
W ostatnich przebiegłem już ponad 3000 i nie chcą się zniszczyć.
U mnie cała rodzina w nich chodzi.
Odpowiedz
O jezu, o asicsach zapomniałem. Kiedyś moja ulubiona marka, jakość jak te wszystkie pumy i adidasy za ułamek ceny. Mam od nich kilka rzeczy do biegania, buty już zajechałem.

Pumy kiedyś kupiłem oryginalne to ponad 3000 km w nich przebiegłem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości