This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam dwa szczury. Zapodajcie jakieś ciekawe eksperymenty
#1
Zainteresowałem się ostatnio behawiorystyką i pomyślałem, że kupię stworzenie inteligentne, tanie i łatwe w utrzymaniu - szczura - żeby go obserwować i uczyć go sztuczek itp. Dajcie jakieś fajne eksperymenty i badania psychologiczne, socjologiczne, dietetyczne itp. przeprowadzone na szczurach, które mogę spróbować zreplikować. Wiadomo, że nie mogą to być takie, które zbytnio zaszkodzą szczurkom. Jesteśmy nawet na forum, które kiedyś zajmowało się tylko wegetarianizmem i aktywizmem prozwierzęcym, jakby ktoś zapomniał Big Grin
Odpowiedz
#2
Jednego karm schabowym i ziemniakami, drugiego w 50% suplementami, porównasz dietę w Polsce ze sposobem odżywiania ludzi z forum
Odpowiedz
#3
Co mogę im dawać z suplementów? Daję im nasiona czarnuszki po przeczytaniu Twojego wpisu o niej. Magnezu, potasu, mają chyba dużo z pożywienia, może cynk, jod, bor, MSM, lit? Czy szczury mogą jeść śledzia? Smile
Odpowiedz
#4
Ja chce sobie zmieszać trochę bielunia z MJ. Sprawdź wiec, czy to prawda, że bieluń jest taki toksyczny jak głosi internetowa legenda Wink
Odpowiedz
#5
kurde szczury mogą jeść wszystko, w końcu to szczury. Pewnie suple razem z beczkami by wpierdzieliły i z okolicznymi toksycznymi odpadami. A potem mielibyśmy atak szczurów mutantów.
Odpowiedz
#6
Jeden z moich szczurów, które hodowałam w dzieciństwie, przeniósł się na tamten świat po zjedzeniu masła orzechowego Undecided.
Odpowiedz
#7
Masło orzechowe nie jest trujące dla szczurów, jesteś pewna, że to go zabiło? A nie np zbyt słabo owinięta taśma klejąca?
Odpowiedz
#8
Może miał alergię Tongue. Nie no tak serio to wyglądało jakby się udusił, może mu zakleiło drogi oddechowe? Zdążyłam go zanieść do weterynarza, bo miałam blisko, ale było za późno. Powiedział, żeby pozostałym szczurom nie dawać masła orzechowego i tyle Tongue.
Odpowiedz
#9
W końcu jakby nie patrzeć, orzeszki ziemne zabijają więcej osób niż borelioza. Może i alergia.

Masło orzechowe to często stosowany wabik pułapkowy na dzikie szczury, bo przepadają za tym.
Odpowiedz
#10
Jutro adoptuję kolejne dwie szczurzyce, będę miał już 4. Powoli zaczynam uczyć je prostych sztuczek.

Tak sobie myślę że tomakin powinien wziąć parkę szczurów i testować na nich swoje różne hipotezy dietetyczne, mają bardzo szybki metabolizm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości