This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rumień
Aha no to widzisz nawet tego nie wiedziałam ale trochę mnie to martwiło ,że taki efekt jest po cynku.
Benfogame już brałam 2 tydzień ale nie wiem czy już jej nie odstawić bo jeden dzień tylko nie wzięłam bo mi brakło a wczoraj już kupiłam to wzięłam ale po tej witaminie już źle zaczęłam się czuć trzęsienie od środka ,strach i niepokoj , ataki paniki wiesz puściło mnie po 2 godzinach ale było bardzo nie przyjemnie .Czy może już jej jest za dużo?
Odpowiedz
Jej nie może być za dużo, ale jak będziesz o tym myśleć, to jasne, że będziesz mieć stany lękowe po niej, jakbyś sobie wkręciła że woda z kranu może zaszkodzić to miałabyś ataki po piciu wody.
Odpowiedz
Hej .
Jeśli chodzi o moje wkręcenia to nie mam ich takich .Ale pamiętam jak brałam cysteine czy jakoś tak się nazywa i też się źle czułam i też mówiłam ,że wkręcam się i zignorowałam to i później miałam problem z tymi zawrotami głowy itd .
Na razie odstawiłam biorę wszystkie inne i jest prawie ok .
Mam problem jeszcze nie duży ale jest z agorafobia Tzn boje się wyjść poza miejsca gdzie chodzę ,chciałabym to jeszcze przełamać Tzn chodzę po mimo to ale chciała bym wiedzieć jakich witamin pilnować bardziej ,żeby nie mieć z tym problemu .
Odpowiedz
Jak pisałem, z witaminami jest tak, że niedobory mogą wywołać stany lękowe, ale jak niedoborów nie ma, to witaminy nie pomogą. Jeśli jest lepiej, bierz co bierzesz i będzie jeszcze lepiej. I ćwicz.
Odpowiedz
(03-28-2023, 06:30 AM)tomakin napisał(a): Jak pisałem, z witaminami jest tak, że niedobory mogą wywołać stany lękowe, ale jak niedoborów nie ma, to witaminy nie pomogą. Jeśli jest lepiej, bierz co bierzesz i będzie jeszcze lepiej. I ćwicz.

Hej Tomakin.
Tak jak mówisz jest coraz lepiej wczoraj nawet przejechałam 30 przystanków Smile cieszę się ,że już doszłam tak daleko .Tylko mam jeszcze jeden problem zawsze jak jestem z osoba towarzysząca to nie czuje żadnych blokad pędzę do przodu a jak jestem sama to czuje blokadę przede wszystkim strach a chciała bym być niezależna.
Chciałam jeszcze zapytać ,bo dużo słyszę ,że trzeba brać suplementy jak się nie ma woreczka żółciowego tylko jakie ?
Odpowiedz
Z tym brakiem woreczka to ciężka sprawa, szczerze to nigdy się tym nie zajmowałem i nie chcę w błąd wprowadzić. Jeśli to o Ciebie chodzi, można się zastanawiać, czy to nie jest jedna z przyczyn stanów lękowych, bo bez woreczka mogą się słabiej przyswajać kwasy omega 3 czy witamina E, których niedobory wiążą się z lękiem.

Agorafobia w dużej mierze wynika z tego, że ludzie nią dotknięci są nauczeni zależności od innych osób. Dosłownie, nie są samodzielni w żadnej innej dziedzinie. To dość złożony problem i nie chciałem go poruszać na stronkach, bo raz, że nie dotyczy to każdego, a tylko niektórych osób, a dwa, poradzenie sobie z nim wymaga przewrócenia całego swojego życia do góry nogami.
Odpowiedz
Bardzo dziękuję ci za odpowiedź .To ja raczej będę szła za tymi witaminami omega ,a i e .Bo jeśli chodzi o Agorafobie to raczej do tej grupy nie należe ,może zanim cię poznałam .Teraz to mam mnóstwo obowiązków ,gdzie mam iść to idę już nawet tego stresu nie ma co kiedyś tylko dzień,krótszy tak mi godziny uciekają .Mnie nie ma kto wyręczyć a nawet to jestem taka Zosia samosia wszystko sama Smile nawet starszym osoba pomagam.
Odpowiedz
A nie ma czegoś innego, od czego jesteś uzależniona? Nie wiem no, finansowe uzależnienie od męża, uzależnienie od internetu, tego typu rzeczy?

No ale jak pisałem, to dotyczy tylko niektórych osób z agorafobią.
Odpowiedz
Wiesz nie mam uzależnień ale miałam paliłam bardzo długo ale nie palę już 13 lat ,od męża finansowo nie jestem uzależniona bo mamy swoje wypłaty choć był czas ,że ja swoją całą pakowałam w dzieci i mieszkanie i zapominałam o sobie .Jestem trochę ograniczona zawsze wszędzie z dziećmi i jak mam chwilkę ,że mam możliwość samej wyjść to pojawia się lek ale zaczynam go olewać kupuje sobie soczek bananowy i lek mija.Bardzo szybko najbliżsi mi umarli i tak troche czasu minęło za nim się pozbierałam .Pic alkoholu nie pije.,od internetu też kiedyś nie umiałam się powstrzymać teraz to tylko czasem wchodzę .
Odpowiedz
No to widocznie nie jesteś w tej grupie.

Z tym uzależnieniem nie chodziło o nałogi, tylko o to, że niektórzy ludzie są mocno uzależnieni od innych ludzi (rodziców, małżonków), jak się oddalą od domu, to czują się zagubieni, bez pomocy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości