This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
Video 
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=5weq6FNK...babyjaysus]

testuję wyłączenie filmów
Odpowiedz
No, goście nie widzą, jest dobrze
Odpowiedz
Stare forum vegie nie było updatowane, złapało wirusa, zaśmieciło mi katalogi, mam nadzieję, że wyczyściłem, ale cholera wie. Skasowałem, tam nic nie było zresztą.

W związku z tym w końcu robię update tego forum do aktualnej wersji. Jakoś w nocy pewnie. Mam nadzieję, że nie rozsypie się, ale wykluczyć tego nie można.
Odpowiedz
ummm, chyba działa?
Odpowiedz
Albo i nie przez forum przeszły trojany, no tak czy tak przeszły. Ale jako że jedyna strona, gdzie naprawdę doszło do infekcji to vegie.pl (nawet na subdomenach nic nie było) i jako że tylko tam był przestarzały skrypt, to stawiam, ze jednak przyczyną mogło być tamto forum.

Masakra, siedzę i grzebię się w tym syfie.
Odpowiedz
...to chyba był błąd adminów serwera, albo i nie błąd, ale widzę, że infekcja szła od 24 do 28 października, 2 listopada info, że serwery wyłączają na prace administracyjne, potem zero nowych infekcji, a jest na nie dużo miejsca, jeszcze w wielu katalogach mogło się pojawić. Wygląda na to, że te pliki, z którymi tak dzielnie dziś walczyłem, to najwidoczniej śmieci zostawione przez malware, nieszkodliwe.
Odpowiedz
Ha, wiedziałem, że ten Jeremy po coś tu przyszedł. Link do spamerskiej stronki jest w znaku zapytania na końcu.

Czy teraz pozycjonerzy nie wiedzą, że takie linki są przez google traktowane jako spam i w najlepszym razie ignorowane, a z dużym prawdopodobieństwem wręcz obniżą ranking docelowej strony?

No tak czy tak, co z takim gagatkiem robić?
Odpowiedz
(04-05-2024, 06:07 PM)tomakin napisał(a): Ha, wiedziałem, że ten Jeremy po coś tu przyszedł. Link do spamerskiej stronki jest w znaku zapytania na końcu.

Czy teraz pozycjonerzy nie wiedzą, że takie linki są przez google traktowane jako spam i w najlepszym razie ignorowane, a z dużym prawdopodobieństwem wręcz obniżą ranking docelowej strony?

No tak czy tak, co z takim gagatkiem robić?

Ja bym usunął gościa. Jakiś ruch generuje Tobie na stronie, ale przyszedł tu w konkretnym celu. Co prawda jak piszesz, strzela sobie sam w kolano, ale .... to Twoje forum, więc Twoja decyzja.
Odpowiedz
No i poleciał w kosmos. Żeby jeszcze pisał z sensem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości