This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
#31
Albo jeszcze inaczej

Forum przez ostatnie 3 lata generowało, uwaga uwaga, 8 zł miesięcznie.

Pomijam teraz koszty domen i serwerów (prawie 1000 zł rocznie), załóżmy że mam te 8 zł na czysto. Jeśli uznać, że na forum "pracowałem" pisząc posty przez godzinę dziennie, kto obliczy, jaka to była stawka godzinowa? Big Grin
Odpowiedz
#32
A policz ilu ludziom zdrowie byś uratował, gdybyś bardziej wypromował swoją osobę.

A ile by kosztował artykuł o kawie?
Odpowiedz
#33
23:55 < Kiki> 2 zł na miesiac, skandal ze taki talent dostaje mniej na meisiac niz żul w ciagu 10 min żebrania na pifko
Odpowiedz
#34
Myślę, że arty mógłbym pisać za połowę tej sumy, co totylkoteoria, tylko nie mam pojęcia, jak to rozwiązać formalnie, zlecenia, umowy, na czarno?

Albo usługa za usługę, robisz "szeptany marketing" w 20 miejscach, ja piszę artykuł na wybrany temat.
Odpowiedz
#35
No to co mam rozreklamować w 20 miejscach w zamian za artykuł na temat wpływu kaw na zdrowie?

00:43 < Kiki> memphis jak maly dochod to teraz pis zmienil i nawet nie trzeba sie rejestrowac
00:44 < Kiki> i do zqarobku 3091 zł nie placisz podatku ani zaliczek na dochodowy
00:44 < Kiki> ale to by trzeba w urzedzie skarbowym sie upewnic o rejestracji
Odpowiedz
#36
Akurat dziś skończyłem poprawiać wygląd, dajesz

http://rzs.naturalneleczenie.com.pl/
Odpowiedz
#37
tylko na PM wyślij efekty, nie wklejaj tutaj Big Grin
Odpowiedz
#38
Przepraszam za brak quote - mam nadzieję, że jest czytelnie

Ja: http://naturalneleczenie.com.pl/ - czy tu można wstawić wyszukiwanie?
Ty: Wyszukiwarkę masz po prawej na blogu, zawsze była.
Ja: Znalazłam za trzecim razem. Nie o mnie chodzi. Jak ja nie widzę, to uwierz, że inni są mniej cierpliwi.

Tu: Każda strona jest oddzielnym bytem, a nie częścią struktury.
Osoby z nerwicą lękową nic nie interesuje (i nie powinno interesować) zagadnienie stosowania ziół w terapii stwardnienia rozsianego.

Ja: To jest najważniejsze. Co chcesz osiągnąć?
Chcesz zwiększyć zasięg i przychody?
"Oddzielnych bytów" nie wypromujesz, możesz starać się wypromować markę, a to wymaga innego podejścia.
Marka to jądro/core/twarda pestka wokół której budujesz miąższ.
Jądra u ciebie nie widzę, ale może ślepa jestem.

Wg. mnie twoją marką jest nazwa Tomakin (tak jak Pan Tabletka, Michał Szafrański czy mamaginekolog).
Zakres, dziedzinę trzeba by określić.
Naturalne leczenie, leczenie naturalne to pole dawno zajęte przez Ziębę. Nie pokonasz.
Po drugie twoje rady dotyczące supli, z naturą się raczej nie kojarzą.
W nazwie wege a w środku prawie nic o odżywianiu to następna niekonsekwencja.

Proszę, zobacz https://jasonhunt.pl/ranking-najbardziej...erow-2019/
Każdy z nich ma jeden podstawowy adres. Nie tworzy "odzielnych bytów".
Kolor, wszystkie linki na górze (nie po bokach) - wspólnych cech w wyglądzie znajdziesz więcej.

Uff, to się nawymądrzałam. Wystarczy.

(09-16-2020, 12:14 PM)Krystyna.waw napisał(a): Przepraszam za brak quote - mam nadzieję, że jest czytelnie

Ja: http://naturalneleczenie.com.pl/ - czy tu można wstawić wyszukiwanie?
Ty: Wyszukiwarkę masz po prawej na blogu, zawsze była.
Ja: Znalazłam za trzecim razem. Nie o mnie chodzi. Jak ja nie widzę, to uwierz, że inni są mniej cierpliwi.

Tu: Każda strona jest oddzielnym bytem, a nie częścią struktury.
Osoby z nerwicą lękową nic nie interesuje (i nie powinno interesować) zagadnienie stosowania ziół w terapii stwardnienia rozsianego.

Ja: To jest najważniejsze. Co chcesz osiągnąć?
Chcesz zwiększyć zasięg i przychody?
"Oddzielnych bytów" nie wypromujesz, możesz starać się wypromować markę, a to wymaga innego podejścia.
Marka to jądro/core/twarda pestka wokół której budujesz miąższ.
Jądra u ciebie nie widzę, ale może ślepa jestem.

Wg. mnie twoją marką jest nazwa Tomakin (tak jak Pan Tabletka, Michał Szafrański czy mamaginekolog).
Zakres, dziedzinę trzeba by określić.
Naturalne leczenie, leczenie naturalne to pole dawno zajęte przez Ziębę. Nie pokonasz.
Po drugie twoje rady dotyczące supli, z naturą się raczej nie kojarzą.
W nazwie wege a w środku prawie nic o odżywianiu to następna niekonsekwencja.

Proszę, zobacz https://jasonhunt.pl/ranking-najbardziej...erow-2019/
Każdy z nich ma jeden podstawowy adres. Nie tworzy "odzielnych bytów".
Kolor, wszystkie linki na górze (nie po bokach) - wspólnych cech w wyglądzie znajdziesz więcej.

Uff, to się nawymądrzałam. Wystarczy.
Odpowiedz
#39
O, działa

Jakbym chciał promować MARKĘ, to jasne, że miałabyś rację. Ale ja jej nie chcę promować! Nic mi to kompletnie nie da. Ani blog, ani forum nie są czymś, co mi w jakikolwiek sposób służy, gabinetu czy sklepu nie prowadzę. Ile osób z "markowego" bloga wejdzie na stronę o atakach paniki, 30? 50? Tyle zainteresowanych osób będzie wśród stałych użytkowników, nie więcej.

Z google też wejdzie 30 albo 50, ale tysięcy. Dosłownie. I tylu osobom stronka będzie mogła pomóc.
Odpowiedz
#40
OK, rozumiem.
W takim razie na czym polega problem?
Proszę, w jednym zdaniu, co chcesz osiągnąć, jaki masz cel?

Poprzedni post - z mojej winy - jest podwójny. Da się naprawić?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości