This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dieta tabletkowa
#1
mieszkam sobie w akademku gdzie usredniony student je zupke chinska, staram sie jesc codziennie 500g brokula delikatnie usmazonego z patelni ale mi to katorga, na ile (a moze jak dlugo) suplementy chocby te grupy b moga mi stanowic zamiennik?
Odpowiedz
#2
Tu nie ma odpowiedzi zerojedynkowej, po prostu im więcej warzyw, tym lepiej, one zawierają tysiące substancji, nie tylko witaminy. Jak już o brokule mowa, to ma on od cholery substancji mających silny wpływ na hormony, a także znacznie zmniejszających ryzyko kilku nowotworów, pod hasłem sulforafan poczytasz o tym więcej.

Na samych tabletkach można żyć, ale po prostu będzie większe ryzyko różnych syfów.
Odpowiedz
#3
https://imgur.com/a/0RiFmNa

nie potrafie zapewnic nigdy zapotrzebowania na wapn, na pewno mam niedobory, a nie mam ochoty jesc codziennie sera, jak ja mam zapewnic zapotrzebowanie? moze byc nawet tabletkami, tylko jak kojarze suplementy wapnia sa kontrowersyjne?
Odpowiedz
#4
Brokuły, sezam, mak, albo właśnie suplementy wapnia. Szczególnie dużo kontrowersji tam nie ma.
Odpowiedz
#5
Biala fasola, sezam, i wapnia bedziesz mial az za dużo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości