This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
#51
cytuj nie działa, więc na piechotę

Cytat:Prawe menu może i jest niepotrzebne, może potrzebne, ale nikomu nie wadzi, a chociaż jest cokolwiek z prawej strony, a nie tylko obrazek fanpage. To już są szczegóły, które nie mają żadnego niemal znaczenia.
Podobnie też na stronce, która składa się z 5 podstron, nie ma sensu zamieszczać "szukaj"
(...)
Ogólnie wyglądu nawigacji bym nie zmieniał, bo to nie ma aż takiego znaczenia
Różnimy się zasadniczo w poglądzie na to co ma, a co nie ma znaczenia. Twój blog, twoje decyzje.

Poza tym drobiazgi:
- "szukaj" miało dotyczyć całego naturalneleczenie.com
- chcesz wesprzeć bloga
a) kolejny raz zwracam uwagę, że brak podpisu (nie wiem kto to pisze) jest błędem.
b)"Jeśli ktoś uważa", "można przelać" ma inny impact (przepraszam za korpogadkę) od "Jeżeli uważasz". Nie nawiązujesz kontaktu z odbiorcą komunikatu.
c) będzie to dla mnie (kim, czym) motywacjĄ (ogonek)
Odpowiedz
#52
A, już wiem, gdzie problem

Piszesz o blogu, a ja o stronkach takich jak http://osteoporoza.naturalneleczenie.com.pl/

No i nie wierzę, że tam jedyne co jest do poprawy to forma zwracania się do rozmówcy i ogonek, czuję, że całość jest do napisania od nowa

Jeszcze jedna ważna rzecz, sporo rzeczy tam jest blokowane odgórnie. Nie ma opcji, żeby np zrobić szukanie po całej domenie, czy raczej jest niby taka opcja, ale wymagałoby dosłownie setek, może tysięcy godzin pracy. Podobnie cechy wyglądu witryn.
Odpowiedz
#53
Stronki akurat są najmniej ważne, najważniejszy jest blog.
Odpowiedz
#54
(jakby ktoś nie wiedział, ten gość wyżej ma zdiagnozowanego aspergera, jeden z objawów to powtarzanie mi kilka razy dziennie od wielu lat, że muszę pisać na blogu, bo ON chce sobie poczytać)
Odpowiedz
#55
Załóż tego patronite'a, to pewnie mimo wszystko będzie pierwszym który ci zapłaci. I będziesz pobierał haracz za ponaglenia.   Big Grin
Odpowiedz
#56
Założę (czy raczej spróbuję założyć, w końcu to altmed), to nie priorytet. Jak znam gościa, będzie wysyłał piątaka miesięcznie i żądał za to wpisu na blogu co drugi dzień, albo codziennie. Ale nic nie stało na przeszkodzie, żeby to robił przez ostatnie 3 lata bez patronite, na blogu jest opcja przelewu piątaka. Nic oczywiście nie wpłacił, zamiast tego gadał, że inni powinni to zrobić za niego Big Grin

Kurcze, miał być wątek o tym, czy kolejność działów jest dobra, wyszedł o patronite. Trzeba porządek zrobić i dać nowe tematy.
Odpowiedz
#57
Ciach, nie widać już stronki www zarejestrowanych użytkowników. Populacja spamerów zmniejsza się.
Odpowiedz
#58
A ile miesięcznie na patronite bym musiał wpłacać, żeby tomakin co dwa dni udostępniał na blogu nowy artykuł?
Odpowiedz
#59
A policz sobie, 75 zł za artykuł (wezmę połowę tego, co tamten typek), 15 artykułów miesięcznie...
Odpowiedz
#60
Kurde, aż 1125 zł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości