This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
#41
Niech sobie wisi podwójny, nikomu krzywdy nie robi Big Grin

Temat dotyczył zmian na forum, więc w nim akurat pytałem tylko o to, czy czytelnikom odpowiada ułożenie działów, ich opisy, nawigacja i inne takie bzdety.

Co zaś tyczy się jakiegoś takiego bardziej ogólnego celu, to można powiedzieć, że zależy mi na jednej rzeczy:

Maksymalnie dużo wejść ludzi na poszczególne stronki, nie będące blogiem i forum, gdzie znajdą informacje nie pytając mnie o wszystko.

I tu jak chcesz pomóc, zerknij na listę podstron i powiedz, co można zrobić z tym czymś "pomóż innym"

http://osteoporoza.naturalneleczenie.com.pl/

Jaka konkretnie powinna być treść i nazwa przycisku, by zwiększyć prawdopodobieństwo, że a. ktoś kliknie b. poda dalej link
Odpowiedz
#42
A, odpowiadając na nie zadane pytanie, wiem, jak sprawić, by dużo osób trafiało na stronki. Tylko to wymaga albo solidnej pracy, albo opłacenia firmy SEO. Jedno i drugie średnio mi się uśmiecha, bo nie zarabiam na tym, co robię.

Realny wpływ, jaki można mieć w tym temacie, to właśnie zmiana tego jednego działu na stronkach, ale to będzie odpowiadać za maksymalnie kilka procent ruchu. Zawsze to jednak kilka procent więcej.
Odpowiedz
#43
Żądam, by tomakin zmienił cel na "jak najwięcej zarobić na Patonite", wtedy by zrobienie marki mu przecież pomogło.
Odpowiedz
#44
(09-16-2020, 02:00 PM)tomakin napisał(a): Niech sobie wisi podwójny, nikomu krzywdy nie robi Big Grin
zaśmieca, a chcesz mieć fajne forum, nie śmieciowisko Wink
-

Cytat:ak chcesz pomóc, zerknij na listę podstron i powiedz, co można zrobić z tym czymś "pomóż innym"

http://osteoporoza.naturalneleczenie.com.pl/

Jaka konkretnie powinna być treść i nazwa przycisku, by zwiększyć prawdopodobieństwo, że a. ktoś kliknie b. poda dalej link
Chętnie pomogę, ale nie wiem, czy dobrze rozumiem.
http://osteoporoza.naturalneleczenie.com...innym.html
1. Na pewno "możesz" a nie "można", "podrzuć, dodaj" a nie bezosobowo. Jest: Można też wesprzeć autora fanpage i bloga. Lepiej: Możesz tez mnie wesprzeć / możesz tez wesprzeć mojego bloga
2. klik w link - nie lepiej gdyby otwierał nowe okno?

jak chcesz, to ci całość przez PW przyślę. Tu chyba jest PW?

Ty:  zerknij na listę podstron
Ja: Chodzi ci o to, jak powinno wyglądać prawe menu?
Na pewno warto oddzielić linki związane z osteo od tych ogólnych, powtarzalnych
To dotyczy też górnego menu - możesz oddzielić kolorem/kreską/obwódką górne od dolnego?
Po co ci prawe menu?
Tu też jest Szukaj, którego nie widać?
Inne strony o zdrowiu - zła nazwa, bo sugeruje, że to czyjeś inne www
Kalendarz supli - jeszcze nie wiem, pomyślę

Jakiego przycisku?
Odpowiedz
#45
Na każdej podstronie dodaj na samym dole, bezpośrednio pod tekstem, oddzielone linią zdanie - ''stworzenie strony kosztowało wiele godzin pracy, pomóż w upowszechnianiu tej wiedzy, kliknij w przycisk''. Obok wielki przycisk udostępniający łatwo i szybko na facebooku stronę powitalną danej choroby.
Odpowiedz
#46
Prawe menu może i jest niepotrzebne, może potrzebne, ale nikomu nie wadzi, a chociaż jest cokolwiek z prawej strony, a nie tylko obrazek fanpage. To już są szczegóły, które nie mają żadnego niemal znaczenia. Podobnie też na stronce, która składa się z 5 podstron, nie ma sensu zamieszczać "szukaj".

Wygląd górnego menu jest ustalony przez twórcę szablonu i niby jakoś to można zmieniać, ale to dość trudne. Ogólnie wyglądu nawigacji bym nie zmieniał, bo to nie ma aż takiego znaczenia.

Są PM i możesz podesłać, zbieram od kilku dni propozycje od ludzi, jak to zmienić.

"Przycisk" to ten napis menu "pomóż innym", powinno się nazywać inaczej, żeby miało lepszy efekt psychologiczny.

Na każdej podstronie jest teraz przycisk, który umożliwia łatwe udostępnianie, ale fakt, że udostępnia podstrony, a nie stronę powitalną i fakt, że można go dodatkowo podpisać. W sumie wyczepisty pomysł.
Odpowiedz
#47
Trzeba coś wymyślić, by tomakin zarabiał 2000 zł na blogu, by pisał co dwa dni nowy artykuł. Może by się jednak udało na patronite? W końcu ma kilku fanów.
Odpowiedz
#48
Kurde gościu, jesteś totalnie odklejony od rzeczywistości. Jesteś moim największym "fanem", wręcz psychofanem. I jak do tej pory nie dostałem od Ciebie ani grosza, a nawet sam Ci kiedyś za coś przelałem jakąś kasę. Na patronite nawet jak mnie wezmą, zarobię pewnie całe 50 zł miesięcznie co może - podkreślam, może - zwróci wydatki na serwer.

Jak Ty nie przelewasz mi nawet 2 groszy miesięcznie, to jak inni mają przelać 2000 zł?

Ciesz się, że w ogóle nie zamknąłem forum / bloga i nie skupiłem się na stronkach.

Każdy tylko by chciał, żebym odpisywał, poświęcał czas, ale jak policzysz, ile osób poświęciło dla mnie swój czas - nie pieniądze, czas - 2 minuty na to, żeby podrzucić gdzieś link do którejś strony, to do tych obliczeń wystarczą palce na jednej ręce drwala.

Czasami mam ochotę wprowadzić model, chcesz zadać pytanie, pokaż wrzucony do internetu link. Jak ludzie dostają coś za darmo, to potem myślą, że im się należy.
Odpowiedz
#49
Ale totylkoteoria.pl przelewają 2340 zł miesięcznie.
https://patronite.pl/totylkoteoria
Odpowiedz
#50
A syn Kulczyka roznosił ulotki i jest miliarderem

Idź roznoś ulotki i potem mnie wspieraj, to będę pisał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości