Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej
Zawroty głowy i osłabienie. - Wersja do druku

+- Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej (https://zdrowiej.vegie.pl)
+-- Dział: Schorzenia i przypadłości (https://zdrowiej.vegie.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Choroby cywilizacyjne (https://zdrowiej.vegie.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Zawroty głowy i osłabienie. (/showthread.php?tid=225)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zawroty głowy i osłabienie. - Joadia2028 - 02-08-2022

Hej Tomakin ,jak zawsze wracam gdy nie potrafię sobie pomóc .Od kilku tygodniu mam intensywny tryb życia dzieci dom i do tego doszedł remont czasem śpię tylko po 4 godziny .W tamtym tygodniu zaczęłam się źle czuć tak kręciło mi się w głowie że traciłam równowagę i każdego dnia budziłam się było niby ok  a za chwile robiło mi się słabo i zawroty glowy powiem ci szczerze że bardzo zaczęło mi to utrudniać życie .Kupiłam sobie Olimp complex B12 z żelazem a wcześniej elektrolity bo szczerze się przyznam że zaczęłam dużo kawy rozpuszczalnej pić i bałam się że wyplukalam sobie elektrolity i po tych witaminach czuje się już lepiej ale jeszcze nie do końca to jest to .Zanim dopadły mnie zawroty brałam b complex ,cysteinę,cynk  ,magnez i potas ,czasem miedź .Teraz jeszcze mam w stopie takie skurcze jakby mi palce gniotło jest to bolesne uczucie.Dodam że mam od zawsze nie dociśnienie ale nigdy mi się to we znaki nie dawało.Mam nadzieję że mi pomożesz Pozdrawiam Serdecznie.


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - tomakin - 02-08-2022

Kurcze, forum nie jest od diagnoz, od diagnoz są lekarze. To może być setka rzeczy, powikłania po covid, po antybiotykach, jakiś skutek uboczny któregoś suplementu, a nawet nie doleczona borelioza, to może być wszystko. Krzywdę bym Ci zrobił, jakbym próbował zgadywać co to i dawać jakieś rady, prawie na pewno bym nie zgadł, a nie trafiona rada może jeszcze pogorszyć problem. Do lekarza idź i przynajmniej niech podstawowe badania krwi zrobią, morfologię, rozmaz, elektrolity (sód, potas, chlorki, wapń).


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - Joadia2028 - 02-08-2022

(02-08-2022, 10:07 PM)tomakin napisał(a): Kurcze, forum nie jest od diagnoz, od diagnoz są lekarze. To może być setka rzeczy, powikłania po covid, po antybiotykach, jakiś skutek uboczny któregoś suplementu, a nawet nie doleczona borelioza, to może być wszystko. Krzywdę bym Ci zrobił, jakbym próbował zgadywać co to i dawać jakieś rady, prawie na pewno bym nie zgadł, a nie trafiona rada może jeszcze pogorszyć problem. Do lekarza idź i przynajmniej niech podstawowe badania krwi zrobią, morfologię, rozmaz, elektrolity (sód, potas, chlorki, wapń).

Też tak zrobię ale pierw się chciałam ciebie poradzić .Bo normalnie nie mam siły a wiesz jak to z lekarzami jest.Jutro rano się postaram pójść zbadac krew a na popołudnie umowie się do lekarza . Dziękuję odezwę się jak coś bede wiedzieć.Pozdrawiam SmileRE: Zawroty głowy i osłabienie. - Joadia2028 - 03-18-2022

Hej nie pisałam bo nie miałam za bradzo kiedy i siły .W końcu zrobiłam badania w w poniedziałek idę do lekarza .Mógłbyś zerknąć .


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - tomakin - 03-19-2022

Z takich podstawowych badań można co najwyżej powiedzieć, że ktoś właśnie nie umiera z powodu białaczki, bo niewiele więcej w nich wyjdzie. Diagnostyka to skomplikowana i koszmarnie droga sprawa, dlatego badania powinien przepisywać lekarz po tym, jak obejrzy pacjenta i zobaczy, co może być podejrzane.


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - Joadia2028 - 04-04-2022

Hej
Dotarlam w końcu do lekarza i pani doktor dała mi skierowanie na ALT,CRP ,cholesterol całkowity, glukoza,TSH i pc boreli IgM.
Te zawroty głowy i zaburzenia równowagi bierzemy pod uwagę jako od kręgosłupa szyjnego lub bolerioza .
Pani doktor mówi że suplementy magnez ,potas ,żelazo itd mogę brać w dalszym ciągu tylko nie powiedziała mi w jakich dawkach .Muszę dodać że oprócz zawrotów głowy itp mam mrowienie całego ciała.Dostalam jeszcze lek na receptę VINPOVEN FORTE 10mg i mam brać 3 razy dziennie .
Jutro idę oddać krew i potem do lekarza. No i z wyników które ci wysłałam jest wszystko ok.


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - najs - 04-04-2022

Szczerze to mam kropkę w kropkę to samo od czasu jak złapałem covid, te zawroty głowy i uczucie zgniatanego palca u nogi to szczególnie charakterystyczne rzeczy. Jeszcze charakterystyczne dla problemów pocovidowych są trudności z zasypianiem, strzykanie i bol w stawach, trudności w koncentracji, otępione emocje. Diagnozuj się dalej a jeśli te problemy są spowodowane covidem to u mnie koszmarnie zaognia je brak snu lub kladzenie się o niewłaściwej porze, omijanie posiłków i wdychanie zimnego powietrza więc jeśli chcesz też możesz zwrócić na to uwagę.


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - Joadia2028 - 04-05-2022

Hej .
Rzeczywiście masz objawy po covidowe bo miałam takie same po covid ale szczerze szybko wróciłam do formy.
Jeśli chodzi o ugniatanie palca to wydaje mi się że on jest spowodowany niedoborem jakieś witaminy nie jestem pewna czy B12 czy żelazo nie mogę powiedzieć ,że jest to covidowe bo jak jeszcze covidu nie bylo to mnie już bolał ale po czasie przestał Jeśli chodzi o brak snu to miałam kilka lat problem z tym a Tomakin zalecił mi cynk i wtedy dopiero zaczęłam się wysypiac.szczerze to mogła bym spać na stojąca ?.Zawroty głowy są najgorsze bo przy atakach  mocniejszych mam zaburzenia równowagi i wszystko mi ucieka w bok .Uczucie okropne.Podejrzewam u siebie neurobolerioze bo objawy bardzo podobne.Dzis właśnie byłam oddać krew i zrobiłam też na bolerioze ale do tygodnia czeka się na wynik.Duzo zdrówka tobie życzę mam nadzieję ,że też szybko cię zdiagnozują bo te wszystkie objawy są mało przyjemne .
Pozdrawiam


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - Joadia2028 - 04-05-2022

Hej Tomakin ?

Przyszły już nowe wyniki ale ja ich wcale nie rozumiem mógł byś zerknąć pozdrawiam.


RE: Zawroty głowy i osłabienie. - tomakin - 04-05-2022

Nic z nich nie wynika, ale takie badanie wykryje tylko zaawansowaną cukrzycę. Tarczyca jest OK.