Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej

Pełna wersja: Zawroty głowy i osłabienie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Powiem ci szczerze że te suplementy to już mnie bardzo zmęczyły widząc że nic nie dają .Cieszę się że zrobiłam te badania bo poszliśmy krok do przodu .
Kupię sobie ten olej bo cysteinę już mam a powiedz mi ile tego oleju brać .Bardzo ci dziękuję i tak już o 100 stopni odmieniles moje życie DZIĘKUJĘ ?
Może łyżeczka rano, łyżeczka wieczorem, ciężko powiedzieć, bo inaczej się bierze przy zapobieganiu chorobom, inaczej przy leczeniu ciężkich, no i do tego to dość droga rzecz jest.

Ja szukam przyczyny jednego z moich problemów zdrowotnych już dobre kilkanaście lat i końca nie widać Big Grin
(08-09-2022, 05:31 PM)tomakin napisał(a): [ -> ]Może łyżeczka rano, łyżeczka wieczorem, ciężko powiedzieć, bo inaczej się bierze przy zapobieganiu chorobom, inaczej przy leczeniu ciężkich, no i do tego to dość droga rzecz jest.

Ja szukam przyczyny jednego z moich problemów zdrowotnych już dobre kilkanaście lat i końca nie widać Big Grin

Powiem ci masz rację bo jedno kończysz już myślisz że jest ok a tu coś nowego i tak się przeciąga i to rzeczywiście lata mijaja.Ja znam cię już 7 lub 8 lat a po 5 latach efekty naprawdę zobaczyłam .Życzę ci żebyś znalazł w końcu przyczynę Smile.Dziękuję a napisz chociaż jak masz na imię Smile

Przepraszam że pytam a jakie ty masz problemy zdrowotne nie jestem lekarzem ok ale wiele rzeczy stosowałam może mogła bym również coś doradzić Smile.
Nie martw się żadnych supli tylko naturalne sposoby.
Masz cały wątek o obłączkach w dziale niżej

no jak może mieć na imię ktoś o nicku tomakin / tomtom, hmmm....
Wiesz ksywki są różne i przeróżne ale już wiem Tomek Smile Dziękuję.

To ja sobie poczytam i jak bede umiała to coś ci doradze Smile.
Hej .
Mam pytanie bo wybieram się do lekarza czy te zapalenie może wynikać z bólu zęba ? Czy to jakieś inne zapalenie ? Pytam bo od kilku dni mam takie niby gotowanie się od środka ,gorąc ,mrowienie trudne do wyjaśnienia a przy tym taki mocny lek ,strach napięte łydki i skacząca dolna powieka czasem mam uczucie że za chwile zwariuje .I czy to może być niska B12 kiedyś czułam się podobnie .Będę ci wdzięczna za informację ? pozdrawiam
Jeśli ząb boli, to jest już źle, to grozi poważnymi konsekwencjami, zrób z tym porządek zanim dojdzie do zakażenia krwi czy czegoś równie wesołego.

https://zdrowie.vegie.pl/

tu jest rozdział o dbaniu o zęby, ale to chroni przed nowymi dziurami, starych nie załata

Ale akurat na takie objawy, jakie opisujesz, to nie powinno mieć wpływu. To są raczej zaburzenia na neuroprzekaźnikach, może coś z elektrolitami (we krwi są OK, ale wewnątrz komórek już niekoniecznie), może z neuroprzekaźnikami, acetylocholina czy serotonina mogą być poza normą, przy czym serotoniny raczej za dużo niż za mało.
Hej .
Postanowiłam napisać bo mam trochę mętlik w głowie .A chciałabym w końcu normalnie funkcjonować.
Jeśli chodzi o mrowienia to są nadal i czuję że z dnia na dzień się nasilają są nie do wytrzymania ale od dwóch dni znów zaczęłam pić calcium w syropie o smaku bananowym i do tego D3 ,wtedy mrowienia i trzęsienia ustępują .Zaczęłam myśleć czy to może nie niedobór wapnia ,zespół głodnych kości a może hosimoto.Zauwazylam również że przed choroba miałam problem z połykaniem chodziłam od lekarza do lekarza ale co jeden to miał różne pomysły .Zapomniałam tylko o jednym jak miałam ok 5 lat może więcej nie pamiętam to miałam podejrzenia świnki tylko lekarze nie do końca wiedzieli co to jest bo świnkę raz już przeszłam a objawy były podobne .I okazało się że to był torbiel i dopiero się otym dowiedzieliśmy jak ja pewnego dnia przestałam przełykać ślinę i jeść oczywiście od razu odbyła się operacja i wycięli ..Nie mam na to dokumentow tylko blizna między szyja a rzuchwa .Mama mówiła mi że miałam 2 razy większa głowę .
Mama jak była młoda też miała problemy z tarczyca ,moja siostra również .Jeśli chodzi o calcium to tylko ten w syropie działa a inne niestety nie .Chciała bym ciebie prosić żebyś pomógł mi na jakie badania od lekarza jeszcze wziąsc i w jakim kierunku iść ? Czasem po tym calciumie nawet zapominam że jestem chora ,że coś mi dolega mam nadzieję że w końcu dotrze do rzeczy które wywołują u mnie te objawy.
Pozdrawiam Smile
A przypomnij mi, czy robiłaś próbę tężyczkową?
(11-01-2022, 09:54 PM)tomakin napisał(a): [ -> ]A przypomnij mi, czy robiłaś próbę tężyczkową?

Nie, próby teżyczkowej nie  robiłam .Zrobiłam tylko hormon PTH i wyszedl 19,6 wydaje mi się że nisko,max to 65
Stron: 1 2 3 4 5 6 7