Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej

Pełna wersja: Zawroty głowy i osłabienie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Wiesz bardzo się cieszę ,że wyniki są ok za tydzień ma być wynik boleriozy i dopiero  z tym wynikiem pójdę do lekarza.Teraz zaczynam sobie zdać sprawę że to może być od kręgosłupa szyjnego .Przez kilkanaście lat noszę dzieci na rękach i rzeczywiscie to może być od tego przyczyna w końcu kręgi nie wytrzymały,a najstarszy syn ma 12 lat


Chciałam się jeszcze poradzić .
Chciała bym się udać na kurs ale nie chciała bym go oblać a z moją pamięcią nie jest aż tak fajnie .Mógł byś mi coś doradzić jak ja ulepszyć  ?.
Jedzenie ? Suple ?
Jakbyś znała angielski, to jest całe wielkie forum na reddicie poświęcone tylko temu zagadnieniu, substancje wspomagające działanie mózgu i pamięć, głównie studenci się tam udzielają.

W skrócie, zgodni są co do tego, że naprawdę działa tylko kilka rzeczy, piracetam i kreatyna są najczęściej wymieniane. Od siebie dodam, że ładnie w badaniach sprawdzał się fosfatydyl seryny.

Jeśli ktoś ma specyficzną chorobę, to oczywiście jej wyleczenie będzie bardzo skuteczne, podobnie jeśli ktoś ma jakiś konkretny niedobór pokarmowy, ale dla "zdrowych" ludzi nie ma zbyt wielu magicznych pastylek.

Dieta przeciw miażdżycy chroni przed otępieniem starczym, jest zresztą jedyną rzeczą, która mu zapobiega, ale to są dziesiątki lat żeby zobaczyć różnicę.
Dziękuję za informację Smile.
Wszystkie badania porobilam i jestem zdrowa jak rydz .
Boleriozy nie ma .Mam tylko bardzo niskie żelazo i mam je suplementować.Dostalam skierowanie do neurologa a termin odległy .Ja już wymieklam i nie mam pojęcia z kad te zawroty .
Jakby tak dało się ustalać za każdym razem przyczynę czemu ktoś się gorzej czuje czy ma zawroty głowy, życie byłoby piękne. To są dosłownie setki możliwych przyczyn. Nawet mi się czasem w głowie kręci przez kilka dni, pozornie bez powodu. Pewnie jakiś powód jest, ale jaki, tego się nigdy nie dowiem, po prostu czekam aż przejdzie.
Hej .
Dawno mnie tu nie było zawroty głowy raz są a raz ich nie ma .Chciała bym się ciebie doradzić zaczęłam jeść sery dojrzałe i  brać tylko magnez, żelazo ,potas ,wapń i b complex z B12
Zawroty głowy ustąpiły czasem jeszcze są ale to sporadycznie zaczęłam nawet czasem jeździć autobusem .Mam pytanie czy to moga być objawy tężyczki ? Czasem mam tak że jak zuje gumę to nie mogę złapać oddechu jakbym się miała udusić Tzn niby zakrztuszenie ale nie do końca i wtedy muszę spokojnie oddychać nosem i wszystko wraca do normy teraz wiem co zrobić wtedy myślałam że zjadę .Powiedz mi jak możesz z czym łączyć mogę te witaminy .Będę bardzo. Wdzięczna pozdrawiam
Mogą, o ile masz stwierdzoną badaniami tężyczkę (sorki, ale nie pamiętam czy badałaś)
Hej nie robiłam na nią badań .Co bym musiała zrobić ?
Próbę tężyczkową, jeśli chcesz wiedzieć, czy masz tężyczkę.
Ok to będę szła w tym kierunku.
Dziękuję i pozdrawiam ?
To dość droga impreza, kilkaset zł z tego co się orientuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7