Zdrowiej - forum medycyny naturalnej i alternatywnej

Pełna wersja: Zmiany na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
A co cię powstrzymuje przed tym patronite, że tyle trzeba czekać?
Załóż konto na patronite już dziś, szczegóły ogarniesz potem.
Powstrzymuje to, że jeszcze muszę dopracować wygląd bloga i tak dalej. Zmniejszę ryzyko, że mi odrzucą zgłoszenie.

Nie oszukujmy się, więcej jak 50 zł miesięcznie tam nie zarobię Big Grin
A totylkoteoria.pl zarabia na patronite 2405 zł miesięcznie. Gdyby twój blog stał się popularny, to też mógłbyś tyle zarabiać chyba.

No i on ma za 150 zł artykuł na zamówienie. Może ty byś też coś takiego zrobił?
On jest populistą, piszącym co tłum chce usłyszeć, jak Zięba. Moje posty są raczej niszowe.
(09-14-2020, 09:26 PM)tomakin napisał(a): [ -> ]On jest populistą, piszącym co tłum chce usłyszeć, jak Zięba. Moje posty są raczej niszowe.

Po prostu trzeba dać jakaś chwytliwą nazwę bloga, by przyciągnąć zarówno altmedowców jak i "racjonalistów". Może ktoś ma jakiś dobry pomysł?
Po prostu pisz wpisy naśmiewające się brutalnie z altmedowych mitów i co dwa takie posty pisz post naśmiewający się z ignorantów ''pronaukowych'', ale w taki sposób żeby nikt nawet nie zauważył, że to coś innego. Linkuj na wykopie. Sukces gwarantowany.

Tytuł bloga - coś charakterystycznego, co łatwo zapamiętać, co kojarzy się ze stereotypową medycyną ludową, np. jelita-ropuchy.pl. Jakie są symbole medycyny ludowej i składniki najczęściej w niej używane? Gdzie mam szukać?

Podtytuł - biblioteka internetowych idiotyzmów

W ten sposób nie musisz w każdym wpisie tłumaczyć swojego podejścia, każdy 'racjonalista' od początku widzi bezczelny, unapologetyczny sceptycyzm i nie wyłączy strony, myśląc, że jesteś typowym oszołomem.

Altmedowcy? A jacy altmedowcy czytają blogi naukowe, napisane inteligentnym językiem?
To musiałby być nowy blog pisany od podstaw. Poza tym, mi zależy głównie na stronkach, a nie na blogu, który jest takim mało liczącym się dodatkiem.

Jeśli moja pisanina ma komuś pomóc wyjść z choroby, to fajnie. Ale jak mam się przepychać z mającymi odmienne zdanie dla samej przepychanki, no sorki, ani nikt nie będzie miał z tego pożytku, ani ja na tym nic nie zarobię.
(09-15-2020, 10:25 AM)tomakin napisał(a): [ -> ]To musiałby być nowy blog pisany od podstaw. Poza tym, mi zależy głównie na stronkach, a nie na blogu, który jest takim mało liczącym się dodatkiem.

Jeśli moja pisanina ma komuś pomóc wyjść z choroby, to fajnie. Ale jak mam się przepychać z mającymi odmienne zdanie dla samej przepychanki, no sorki, ani nikt nie będzie miał z tego pożytku, ani ja na tym nic nie zarobię.

A jeśli ja będę ci za przepychanki płacił? Albo jeśli udałoby ci się przez Patronite nieźle zarobić? W każdym razie w tej chwili tego bloga nie czytają ani altmedowcy ani racjonaliści. Altmedowcy nie czytają, bo się oburzają, że atakujesz Ziębę. Racjonaliści, bo myślą, że jak nazwa naturalneleczenie to jakiś oszołom i co gorsza jest to myślenie prawidłowe. Nikt mądry kto cię nie zna nie zajrzy na stronkę o nazwie naturalneleczenie. Chętnie zajrzą najwyżej ci, co chętnie czytają teorie spiskowe.
"jaki wygląd stronki ludziom się bardziej spodoba" - nie chodzi o spodoba, tylko o łatwość trafienia i nawigowania - klarowność. Treści masz super, ale znalezienia się w ich natłoku nie ułatwiasz.

"zależy głównie na stronkach, a nie na blogu" - i co robisz w tym celu?

Może je pogrupuj? Dwie podstawowe kategorie (u ciebie wymieszane) to schorzenia i suplementy.

http://naturalneleczenie.com.pl/ - czy tu można wstawić wyszukiwanie? Bo np. wiem, że masz tekst Alzheimer, ale gdzie?
Porządkowanie jest upierdliwe, ale to jednorazowa robota, potem wystarczy nie bałaganić Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7