Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kołatanie serca i inne objawy
Autor Wiadomość
Yrpen
Yrpen

Wysłany: 2019-01-25, 22:48    Kołatanie serca i inne objawy

Hejka. Mam problem, a konkretnie kilka. Mam stwierdzoną nerwicę, z serduchem wszystko niby ok (ECHO, EKG, Holter itp), ale występują napadowe kołatania serca i BARDZO mocne jego bicie, ale najbardziej WIECZOREM od godz. ok. 16 do 21, wtedy to jest istna makabra, skaczę po ścianach wręcz a bicie serca nawet słychać i czuć na całym ciele. Wszystko zaczęło się od zapalenia marihuany z kolegami kupionej czort wie gdzie, prawdopodobnie była zanieczyszczona jakimś świństwem. Wtedy też miałem niesamowicie silny atak paniki i do DZISIAJ (8 lat upłynęło) mam to co po zapaleniu wtedy marihuany. PIERWSZY atak paniki bez zapalenia marihuany to było puls 180, potem spadało, znowu się nakręcałem i do 180 i spadało. Leżałem wtedy w szpitalu. Ledwo się poruszyłem np WSTAŁEM z ŁÓŻKA to puls skakał jak szalony. Zawsze szybko się męczyłem, chociaż jestem chudy, ale żeby aż tak? :D CO TO DO GROMA MOŻE BYĆ? ZATRUCIE JAKIEŚ PERMANENTNE TĄ MARIHUANĄ CZY CO?

Dzięki czytaniu tego forum zdiagnozowałem sobie boreliozę (dodatni WB+potwierdzenie przez lekarza ZAKAŹNIKA) i tężyczkę (próba tężyczkowa). Mimo przebytej antybiotykoterapii i brania od roku magnezu 300, wapnia 400, d3 3000 objawy ustąpiły, ale tylko w niewielkim stopniu, takim, że dam radę żyć, chociaż to nadal męka pańska. Nadal mam ATAKI PANIKI, wieczorne KOŁATANIE SERCA i drętwienie LEWEJ STOPY. Mam chyba wszystkie objawy typowej NERWICY WEGETATYWNEJ, AGORAFOBII, FOBII SPOŁECZNEJ, takie książkowe.

Brałem już wszystko ze strony o nerwicy. Omegę 3 z choliną i urydyną biorę od 3 miesięcy, trochę poprawy jest, resztę po miesiącu rzuciłem, bo nie pomagało. Co jeszcze można spróbować? Czytałem, że KARNITYNA? CO MOŻŃĄ JESZCZE ZROBIĆ? MOŻE JAKIEŚ BADANIA? Badania z tej strony zrobiłem wszystkie, oprócz bilirubiny nieco podwyższonej nie było nic poza normą.

Zrobiłem ostatnio badanie na CHOROBĘ WILSONA, mój poziom CERULOPLAZMINY we krwi wyszedł 0,18 g/l gdzie według tego laboratorium zakres referencyjny wynosi 0,15-0,30. Czy to normalny wynik i czy nie mam tej choroby? Chciałbym zrobić sobie terapię MEGA dawkami CYNKU i musiałbym brać miedź, nie wiem tylko czy mogę :(

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-01-30, 15:03    

Wygląda na książkową nerwicę lękową - lekarz powinien ocenić, czy te skoki pulsu nie są wywołane czymś innym, jeśli innej przyczyny nie ma, to owszem, takie coś jest całkowicie normalne. Marihuana była tu tylko "wyzwalaczem", bez niej też byś dostał ataków paniki, tyle że trochę później.

Wilsona diagnozuje się nieco inaczej, ale myślę, że nie ma co zastanawiać się, czy jesteś tą 1 osobą na 30 000.Wbijaj cynk i po kilku tygodniach zastanawiaj się, co z miedzią. Pamiętaj, że lepiej przyswajają się małe dawki wielokrotnie w ciągu dnia.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Yrpen
Yrpen

Wysłany: 2019-01-30, 15:53    

Co to znaczy, że takie coś jest normalne? Puls 180 jest normalny? :D

Zresztą bardziej interesuje mnie, czego jeszcze brakuje i można spróbować uzupełnić. Nie próbowałem jeszcze jodu, siarki, tryptofanu, dużych dawek inozytolu, nie robiłem badań na alergię, nietolerancję, nie próbowałem oczyszczania z metali ciężkich opisanych na tym forum.

Tomakin, pisałeś, że marihuana nie wywołuje ataków paniki i nerwicy, teraz zmieniasz zdanie, cytuję "Jest dość popularny mit, jakoby marihuana wywoływała ataki lękowe - takie działanie ma w praktyce mieszanka kofeiny i THC"? Tak się zastanawiam, czy to co piszesz jest słuszne, w roku 2011 pisałeś coś, a w 2019 już zupełnie coś innego. I to w wielu postach tak jest. Nie masz przypadkiem schizofrenii jakiejś? :D

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-02-09, 18:33    

Tak, to normalny objaw choroby - sama nerwica jako taka normalna oczywiście nie jest, ale jeśli ktoś na nią zachoruje, to normalnym objawem będzie taki puls. Oczywiście trzeba u lekarza ustalić, czy to nie jest wywołane czymś innym, na przykład nadczynnością tarczycy, ale przy diagnozie nerwicy taki objaw jest bardzo często spotykany.

Od 2011 minęło trochę czasu, trochę się nauczyłem, pozmieniałem poglądy na to i owo. Za kilka lat pewnie nie będę już uznawał części rzeczy, które teraz piszę.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu