Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ponoć nerwica lękowa z objawami somatycznymi
Autor Wiadomość
Barti

Wysłany: 2019-05-22, 09:03    

Dobra miałem rtg tego stawu w stopie, wszystko wyszło okej, dostałem zapis na rehabilitację, zobaczymy czy to przyniesie efekty jakieś. Plus jeszcze do tych moich objawów doszły poranne bóle głowy, takie przechodzące na oczy z tyłu i nawet bóle galki oraz zmęczenie po spaniu 10h. A wieczorem to już o 20 mam taką ochotę na spanie że masakra.

Barti

Wysłany: 2019-05-23, 11:38    

Jeszcze kurczę się boję że może te moje wszystkie objawy wskazują na ziarnice, bo mam na szyi te węzły chłonne takie wyczuwalne. Czasem bolą ale głównie jak jest ból gardła czy afta z obgryzania paznokci no ale tego z tym nie wiąże akurat.

Barti

Wysłany: 2019-05-24, 12:32    

Teraz też tomakin widzę jak działa lud na tych stronach "medycznych z leczeniem naturalnym", tam jedna babka napisała że ma kontakt do jakiejś lekarki co potrafi leczyć bo reszta lekarzy jest sto lat temu w leczeniu boreliozy to się wszyscy do niej zlecieli o numer. Albo jedna babka co leczy już ją 14 lat i mówi jaka to jest straszna choroba nie do wyleczenia. Tam dosłownie nikt nie napiszę że zwykły lekarz zakaznik może pomóc. No i już nie wspomnę o tym śmiesznym biorezonansie co tam też każdy poleca.

Barti

Wysłany: 2019-05-26, 12:14    

O kolejny hit z borelioza co teraz znalazłem: "Siostra traciła wzrok, przestała chodzić, leczy się już 3 rok na borelioze" - ciekawe czy znów inna choroba czy zwalanie wszystkiego na borelioze.
Jeszcze ja sobie dla sprawdzenia raz zrobię te badanie na boreliozę bo robiłem w styczniu gdzie wtedy niby były jakieś błędne WB, a prowokacja tym jakimś wyciągiem z grejfruta czy jak się to tam zwie by te cysty się uaktywniły to jakiś racjonalny sposób czy tylko jakiś mit?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-05-27, 01:38    

Jest jeszcze jakieś 3000 innych chorób, o których możesz przeczytać w internecie i sobie je wmówić, nie ma chyba sensu gadanie o boreliozie, nawet jak w końcu dotrze, to znajdziesz sobie następną chorobę.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Barti

Wysłany: 2019-05-27, 21:53    

Zrobię dla pewności sobie jeszcze raz WB i odpuszczam ten temacik, lecz jeszcze właśnie pytanie czy ten wyciąg z Citroseptu może pokazać że jednak jakieś kretki są i te cysty widać czy to jednak zwykły mit?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-05-28, 02:35    

Nie istnieje badanie, które takie coś wykazało. Były jakieś badania in vitro (w probówce), ale w probówce to i domestos okaże się skutecznym lekiem na raka.

Ten ekstrakt ogólnie jest dość fajny i zdrowy, tylko problemem może być dawkowanie - możliwe, że suple dostępne w handlu w ogóle nie zadziałają z uwagi na zbyt niskie stężenia.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu