Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Potwiorne, palące bóle łydek, Hashimoto->niedoczynność
Autor Wiadomość
tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-04-19, 03:16    

Czyli mamy zawężenie przyczyn - nerki są zdrowe (a w każdym razie były w chwili badania), tarczycy też bym nie podejrzewał, wyeliminowaliśmy najczęstsze choroby dające tego typu objawy. Ale w momencie, gdy objawy były najbardziej nasilone, był też zmieniony kolor i zapach moczu. Szkoda, że nie udało się zrobić badań właśnie wtedy.

Nie wiem, czego dalej szukać - jeśli miałyby to być powikłania po boreliozie, to też musiałyby być jakieś konkretne, na przykład uszkodzenie w obrębie kręgosłupa, co powoduje ucisk na nerwy i w związku z tym ból i objawy takie jak mrowienia, albo uszkodzenie serca, co da objawy niedokrwienia łydek, wtedy też pieką. To wszystko są rzeczy, które można i powinno się diagnozować oddzielnie i docelowo leczyć.

Przy założeniu, że to serce:

Raz uszkodzone serce będzie już zawsze uszkodzone, nawet jeśli borelioza je uszkodziła i została potem wyleczona, to już do końca życia będą z tym problemy. Oczywiście trzeba się upewnić, że choroba została wyleczona, ale to, co zostało uszkodzone, nie zagoi się, serce ludzkie się nie zregeneruje samo z siebie.

Jeśli badania wykażą uszkodzenie serca (a wykażą, jeśli się je przeprowadzi i uszkodzenie jest), powinno się brać leki, które mogą uratować życie, zazwyczaj lekarze przepisują coś rozrzedzającego krew. Można wtedy próbować różnych suplementów, które sprawią, że ta nieuszkodzona część serca będzie pracować lepiej. Ale najpierw konieczne jest wykonanie badania i zdiagnozowanie, czy właśnie tam leży problem.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

pendejo

Wysłany: 2019-04-19, 11:17    

Twoje teorie sa coraz gorsze... Krew mam rzadka tak, ze nie krzepnie przez godzine od pobrania krwi. Z sercem nie mam zadnych problemow poza nerwobolami. Spokojnie trenowalem sporty wydolnosciowe i nie bylo problemu. Mialem nawet badanie usg u kardiologa 2 razy.
Kregoslup? Ucisk na nerwy daje inne objawy: mrowienie, slabosc w konczynach, dretwienie i gdzies na samym koncu pieczenie. Ja mam tylko to ostatnie, wiec nie ma powiazania.
Wszystkie testy po kilku latach zaprzeczaja boreliozie, wiec jest wyleczona. Pozostaje tarczyca, lub nerwica. Stawiam na to pierwsze posrednio ale poczekam jeszcze na twoja odpowiedz z argumentami.
Edit: co do moczu, to byl jednorazowy przypadek. Rownie dobrze moglbyc spowodowany stresem

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-04-22, 08:01    

Nie dziw się, że mam "słabe teorie", NIE JESTEM LEKARZEM. Mogę co najwyżej próbować zgadywać, ale nie mam wiedzy lekarskiej.

Jestem "ten gość od suplementów", jeśli ktoś ma jakąś chorobę, bardzo dobrze mogę mu doradzić, co powinien brać, co mu pomoże i nie zaszkodzi. Zrobię to pewnie dużo lepiej, niż przeciętny lekarz. Ale nie spodziewaj się, że będę w stanie postawić diagnozę, na dodatek przez internet. Będzie wiadomo co to za choroba, będę w stanie pomóc wykorzystując swoją wiedzę w temacie, na którym się znam.

Kilka razy odsyłałem Cię już do lekarza i znowu to robię - to lekarz powinien postawić diagnozę, nie gość z internetu. Mnie powinno się pytać tylko wtedy, gdy lekarze rozkładają ręce i tylko na tej zasadzie, że może, akurat będę miał szczęście, jak ta przysłowiowa ślepa kura.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu