Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Chlorella i spirulina potrzebna
Autor Wiadomość
Zumi 

Wysłany: 2018-08-20, 10:08    Chlorella i spirulina potrzebna

Witam,
Szukam dobrych suplementów chlorelli i spiruliny. Czy ktoś mógłby mi polecić coś co sam sprawdził, albo wie że dany suplement jest dobry. Informacją może być do mnie na priv żeby nie wyszło, że jakąś reklamę robię.

Chlorella i spirulina potrzebna jest mi do oczyszczenia organizmu. Mam jeszcze 2 plomby amalgamatowe, które planuje usunąć w najbliższym czasie i chce się do tego przygotować. Miałem chyba tych amalgamatów z 4 lub 5, usunąłem część około 5 lat temu, bo myślałem że mi to na męty w ciele szklistym oka pomoże.
Mam diagnozę od instytutu medycyny holistycznej (chyba to jakiś biorezonans był, w każdym razie nazywali to stewia i przyłożyli dwa próbniki do rąk i testowali markery). Wynikiem tej diagnozy było występowanie metali ciężkich w narządach.
Drugą diagnozę, niezależną od pierwszej mam od irydologa, który to potwierdził. Mało tego doprecyzował, że to głównie rtęć.

Inne moje objawy to rozszerzone naczynia krwionośne, łysienie plackowate, zużyte stawy

Najbardziej zależy mi na informacji o bezpiecznej chlorelli i spirulinie, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo gdzie to kupować. Główne źródła to japonia chiny tajwan, a tam trucizny z fabryk czy z fukushimy. Znalazłem jednego producenta w Niemczech, ale za to bardzo drogiego.

Za sugestie co do oczyszczania z metali ciężkich też będę bardzo wdzięczny :)

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-08-22, 03:11    

Nikt nigdy nie udowodnił, że te rośliny w jakikolwiek sposób oczyszczają z metali ciężkich. Na blogach piszą, ale na blogach piszą też, że światem rządzą jaszczuroludzie.

Trochę o oczyszczaniu napisałem na stronce o stwardnieniu rozsianym

http://stwardnienie.natur....pl/metale.html

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Zumi 

Wysłany: 2018-08-22, 12:39    

Dzięki za link.

"Nikt nigdy nie udowodnił, że te rośliny w jakikolwiek sposób oczyszczają z metali ciężkich. "

Tak to prawda, ale czasami nic innego nie pozostaje jak samemu sprawdzić. Przewertowałem to forum trochę i jest tu kilka wątków o oczyszczaniu, są opisane kurację które ludzie przeprowadzali. Niby piszą że pomagają. W kilku innych miejscach ( moim zdaniem godnych zaufania) również znalazłem info o tych suplementach.

"Na blogach piszą, ale na blogach piszą też, że światem rządzą jaszczuroludzie."
A to jako ciekawostkę podam, że wśród zwierząt to włosy mają tylko ludzie i jakiś gatunek gadowatych. Nie pamiętam w tej chwili jaki :).

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-08-24, 22:25    

Yorki, te psy. Ale czy one są gadowate?

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Zumi 

Wysłany: 2018-08-28, 08:19    

Z tego co internety piszą to yorki też mają sierść, tj, sierść zbliżoną strukturą do włosa ludzkiego, ale to też sierść. Żaden pies nie ma włosa.

Odpowiedz do tematu