Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nerwica lekowa,depresja,tiki itd
Autor Wiadomość
joe 543

Wysłany: 2018-05-14, 15:48    Nerwica lekowa,depresja,tiki itd

:-)

joe 543

Wysłany: 2018-05-14, 15:57    

Witam tomakin.Nie wiem od czego zaczac dlatego pojawiam sie na tym forum.Sprawa wygląda nastepująco wieloletnia nerwica lekowa ciagle stresy,agorafobia,tiki obnizony poziom stresu byle jakie zdenerwowanie i odrazu depresja kilka ciezkich stanow depresyjnych,a tak to z byle stresu i lekkiego zdenerwowania zbieranie sie na placz trwa juz to kilkadziesiat lat,wlasciwie od malego juz bylem nerwowy.Teraz sie zastanawiam brak witamin suplementow zla dieta to dlaczego inni jedza zle i nie maja takich objawow jak ja?Dodam do tego ze zatoki tez wieloletni problem polipy caly czas bez operacji jak narazie,cholesterol utrzymujacy sie,tarczycy nie mam bo badalem na wypadek hashimoto.Tomakin od czego mam zaczac jakie suple na sam poczatek?Jak narazie od kilku dni magnez stosuje chlorek magnezu maczam stopy,niacynę bralem i doszedlem do 3gramow i watroba tzn podbrzusze mnie boli,b complex 2 razy dziennie i magnez dosutnie jakis za 12 zl cytrynian,oraz probiotyki raz dziennie i soki z kapusty mlodej dwa razy dziennie oraz raz dziennie sok warzywny jednodniowy.Tomakin w skrocie z czego na poczatku z grubej rury uderzyc w te dolegliwosci,czekam na odpowiedz.Pozdrawiam :lol:

joe 543

Wysłany: 2018-05-14, 16:04    

Dodam jeszcze ze te zatoki powoduja niezyt nosa czeste katary,moze tez mam alergie,po wypicu piwa dostalem kataru,jak czuje kurz albo kleje gipsy tez katar,bylem u jednego laryngologa i zapisal mi dwa tygodnie temu aerozol na sterydach niezyt nosa ustal ale katary co jakis czas wystepuja przynajmniej raz w tygodniu

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-05-15, 01:08    

Zostaw niacynę, nikomu jej nie polecam właśnie z powodu niszczenia wątroby (i tego, że po prostu nie działa w nerwicy lękowej). Nóg nie mocz, bo to nic nie daje, kup najprostszy suplement który nie jest tlenkiem magnezu.

Czemu jedni mają, a inni nie? A czemu jedni palą całe życie i nie mają raka płuc, a inni mają? Ważne jest to, że wśród osób które nie palą (i przy których się nie pali), raka płuc nie ma praktycznie nikt. Są tacy, co mogą się gównianie odżywiać i nic im nie jest, są tacy co nie mogą.

Masz wszystko rozpisane na stronce o nerwicy. Ale zacznij od badań, jak masz kasę zrób też próbę tężyczkową.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

joe 543

Wysłany: 2018-05-21, 17:16    

Jesli chodzi o badania wszystkie co tu wymieniles to nie zrobie wszystkich bo nie mam kasy.Wymienie te co kiedys badalem TSH czyli tarczyca mialem dobre,morfologia +rozmaz tez,glukoza na czczo mialem raz 97 innym razem jak slodkie jadlem 107,badanie moczu tez nigdy nie bylo problemy,badanie kreatyniny bede robil jutro.Po przeczytaniu tego wszystkiego mam metlik w glowie nie wiem od czego zaczac,czytam dzial Uzupelnianie Niedoborow i chyba bede musial zaczac od tego jedno juz nawet suplementuje bo kupilem magnez od tygodnia magleq gdzie jest 944mg magnezu w tym 107mg magnezu to jak cyztalem liczy sie te 107 biore 3 czasem 4 dziennie moze lekko spokojniejszy nawet jestem ale,znowu nastapilo blede kolo wyjazd na miasto nie mialem gdzie zaprkowac zlosci pozniej chodzilem po miescie wszystko mnie wkurwialo,potrafie z byle powodu sie czyms wkurzyc i na drugi dzien mega slaby leze nie mam sily zbiera sie na placz,zlosci i takie bledne kolo przez 14lat tej choroby bo wczesniej tez bylem zawsze nerwowy,nie wiem czy niedobory witaminowe i mineralowe wylecza w takim stanie umyslu czlowiekowi trudno w to uwierzyc.Wrzuce kopie od czego zaczac z pytaniami Od czego zaczynamy:

joe 543

Wysłany: 2018-05-21, 17:28    

Od czego zaczynamy:

- Benfogamma 50 mg
- B6 50 mg (uwaga - lepiej nie przekraczać sumy 100 mg, warto sprawdzić ile tego jest w magnezie i b complex)
- najprostszy B complex 2-4 tabletki
- magnez 300 mg dziennie rozbite na porcje
- cynk 30 mg
- duża ilość potasu w diecie lub 2x2000 mg z suplementów Benfogamma po co mam to brac jak kupie b complex od swanson gdzie kazda ma zawartosc po 50mg kazdej witaminy,dalej b6 po co mam kupic sama b6 jak kupie b complex gdzie kazda ma zawartosc 50mg,b complex to wiadomo ze od swanson po 50mg nie wiem dlaczego polecasz najprostszy b complex jak tam zawartosc witamin jest znikoma,magnez zakupilem magleq gdzie 944mg w tym 107 magnezu,cynk kupie glukonian od swansona,oraz potas z tym ze sprawdzam na allegro potas i tam zawartosc on ma np cytrynian potasu ma 100mg jedna kapsulka a ty piszesz o uzupelnieniu potasu 2x2000mg to bym musial 20 kapsulek zjesc zeby dojsc do 2000mg,poza tym w twoich artykulach nurtuje mnie jeszcze wapn za duzo magnezu spowoduje wyplukanie wapnia,a wapn sam przymowany osadza sie na tkankach miekich,moze narazie ten wapn zostawic w spokoju.Czekam na odpowiedzi do moich pytan tych jak i zarowno powyzszych ;-) ,

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-05-25, 21:20    

w b complex jest bardzo dobra zawartość witamin, to że producenci innych piszą na swoich stronkach i w płatnych artykułach na blogach że mają jakieś "specjalne" witaminy to po prostu spam reklamowy. Weź tą zwykła b complex i zobacz, jaki będziesz miał po tym kolor moczu - wysikasz nadmiar witamin, będzie ich w organizmie tyle, że nie przyswoi wszystkich i część przeleci na wylot.

nic się nie osadza w tkankach miękkich przy braniu wapnia, gdzieś się głupot naczytałeś, żeby doszło do zwapnień byś musiał naprawdę chore ilości tego brać

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu