Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wynik testu Borrelia EUROLINE RN-AT adv IgM czy to Borelioza
Autor Wiadomość
Beatrix

Wysłany: 2018-10-20, 18:56    Wynik testu Borrelia EUROLINE RN-AT adv IgM czy to Borelioza

Witam nazywam się Beata jestem po raz pierwszy na forum chciałam przedstawić swój problem i obawy:)

Nie dawno zrobiłam sobie badania na Borelioze (16-17 Pazdziernika) nie zlecone przez lekarza nie poprzedzone przez żadne objawy kliniczne.Zrobiłam je o tak z siebie przy okazji morfologi krwi bo przypomniałam sobie o ugryzieniach które opiszę w dalszej części.

Nie miałam żadnego rumienia nie znalazłam u siebie żadnego kleszcza nimfy i nie ugryzła mnie mucha końska(brak bąbla i bolącego obszaru)

Jedynie co mnie zaniepokoiło gdyż jestem osobą bardzo przejmującą się swoim zdrowiem to to że miałam trzy dziwne ugryzienia po przespanej nocy pierwsze miałam koło ust na twarzy drugie na łopatce i trzecie przy biodrze z przodu brzucha ugryzienia nie miały nawet 7 mm i w przeciągu tygodnia same zniknęły(swędziały) nie było w nich żadnych kleszczy i pojawiły się w tą samą noc.(moje przepuszczenie ale to tylko przepuszczenie gdyż nie jestem ekspertką że zostałam pogryziona przez komary lub dostałam uczulenia gdyż jestem alergiczką ,kurz,roztocza,pyłki traw,drzew kwiatów itd od 3 roku życia).Ugryzienia te powstały 18 września 2018 roku.

Załączam zdjęcia ugryzień które zrobiłam 4 dni po zdarzeniu na wszelki wypadek.(wokoło ugryzień nie było żadnych kręgów czy tak zwanej tarczy strzelniczej oraz opuchlizny czy zaczerwienienia wychodzącego po za obszar ukąszenia jedynie przy gojeniu zrobił mi się siniak w miejscu trzeciego ugryziena czyli przy biodrze z przodu brzucha)

Wynik testu IgM metodą Elisa wyszedł mi 37 (gdzie norma jest od 0 do 22) i dostałam taką informację aby w celu wykluczenia fałszywych wyników zrobić test WB na boreliozę.

Wynik Testu Elsia klasy IgG wyszedł ujemny.

Zdjęcie testu IgG:

Wynik testu Borrelia EUROLINE RN-AT adv IgM wyszedł następująco:
VisE Borrelia burgdorferi (VisE-bb) - 2
Flagellin Borrelia afzelii (p41) - 5
BmpA Borrelia burgdorferi (p39) - 2
OspC Borrelia afzelli (OspC Ba) -17
OspC Borrelia burgdorferi (OspC B) -15
OspC Borellia garinii (OspC Bg) - 17
OspC Borrelia spielmanii (OspC BS) -14

Borrelia EUROLINE RN-AT adv IgM Wynik :Graniczne

Zdjęcie testu poniżej:

Byłam przeziębiona(zaczeło się 5 pazdziernika skończyło po tygodniu) miałam ostry katar nie miałam gorączki po 7 dniach kuracji typu Gripex witamina C i wapno szybko się wyleczyłam.Podczas przeziębienia nie bolały mnie stawy głowa gardło mięśnie nie mam żadnych rumieni guzków chłonniaków na ciele wysypek i jakich kolwiek objawów tej choroby(przeczytałam o wszystkich faza wczesna początkowa i przewlekła)

Chorwałam na Astme,jestem alergiczką i leczę się na nerwy(ataki paniki od 13 lat) przyjmuje tylko preparaty ziołowe które w pełni wystarczają mi do normalnego społecznego,rodzinnego i zawodowego funkcjonowania gdyż umiem sobie sama radzić z napadową paniką.Nigdy nie brałam żadnych psychotropów i nie mam Depresji.

Moje ciśnienie krwi to 120/80 tętno od 64 do 85 (oczywiście przy ataku paniki mam wyższe ciśnienie i tętno ale to normalne)

Temperatura ciała od 36.6 do 36.8 stopni w zależności od pory dnia.

Morfologia wyszła mi taka jak na załączonych zdjęciach,CRP w skali od 0 do 10 wyszło mi 5,OB w skali od 0 do 10 wyszło mi 7,według testu i miar laboratorium te wyniki nie wnioskują o jakimś procesie zapalnym.Testy na tarczyce wyszły mi bardzo dobrze.Mam apetyt,libido bez zmian.Nie utyłam i nie straciłam na wadzę.

Załączam zdjęcia badań:

Potrafię się szybko przeziębić(w tym roku byłam tylko raz przeziębiona) jak mnie przewieje lub ze względu na ciągle spływający katar z nosa do gardła (całoroczny nieżyt alergiczny).Mam też kilka chorych zębów do zrobienia oraz migdałki do usunięcia (są dziurawe i robią się w nich co jakiś czas czopy ropne które trzeba oczyszczać samemu więc pani doktor laryngolog radziła mi je usunąć )

:?: Moje pytanie brzmi czy te badania potwierdzają że jest to Borelioza czy po prostu jest to moja nadwrażliwość na różne choróbska i działająca wyobraznia bo proszę mi zaufać osoby cierpiące na ataki paniki bardzo szybko i intensywnie potrafią sobie wmówić schorzenie którego nawet nie mają. :?:

Powiem szczerze że nawet żałuje że zrobiłam te testy bo nie dają mi one spokoju mimo iż jeden z lekarzy powiedział mi że jestem zdrowa

:idea: Z góry dziękuje z całego serca za odpowiedzi. :idea:

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-10-22, 05:09    

Nic na boreliozę nie wskazuje, nie masz nawet jednego plusa (te kontrolne na dole muszą wyjść dodatnio, to kontrola czy w ogóle test był dobrze przeprowadzony), masz cztery wątpliwe paski, które mają znaczenie tylko przy oznaczaniu typu bakterii - jeśli test wyjdzie dodatnio, to jeden z tych pasków (i tylko jeden) powinien być bardzo mocno dodatni, dzięki czemu wiadomo, którą odmianę bakterii się wyłapało - zwróć uwagę, że masz obok tych pasków łacińskie nazwy różnych odmian krętka boreliozy.

Co druga osoba która robi ten test ma dodatnie albo wątpliwe wszystkie te paski i ani jednego poza nimi, z czego wnioskuję, że po prostu test jest bardzo słabej jakości. U chorej osoby powinien być dodatni tylko jeden z tych czterech i tylko wtedy, gdy oprócz niego są jeszcze jakieś nie oznaczające konkretnej odmiany bakterii.

http://nerwica.vegie.pl/

tu masz stronkę o nerwicy, wylecz się z tych ataków paniki, 2 miesiące powinny wystarczyć.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Beatrix

Wysłany: 2018-10-22, 10:37    

Bardzo dziękuje Panu za wyczerpującą i objaśniającą cały wynik testu odpowiedz.

Odpowiedz do tematu