Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nerwica a przedwczesny wytrsk
Autor Wiadomość
marshal 

Wysłany: 2016-12-04, 12:08    Nerwica a przedwczesny wytrsk

Mam takie zapytanie, na ile nerwica może wpływać na przedwczesny wytrysk? Kiedyś mogłem bardziej kontrolować sytuację w łóżku, a teraz po prostu nie mogę. Wytrysk następuje często bardzo szybko, już nawet przed niespełna minucie penetracji. Myślałem, że to może tylko chwilowe, ale przeczytałem (podejrzenie reklamy, kasujemy) że nerwica jest jedną z przyczyn. Próbuję to jakoś zamaskować i myśleć pozytywnie, doprowadzić kobietę inaczej do ekstazy (mówi, że jest zadowolona) ale tak naprawdę wszystko się, aż we mnie gotouje. Co o tym wszystkim myślicie?

Nortek 
Coś niezwykłego

Wysłany: 2016-12-04, 15:19    

Tak jest jak się nie masturbujesz albo powstrzymujesz od stosunku przez długi okres czasu. :-?

eovo

Wysłany: 2016-12-05, 12:48    

Jak masz nerwicę i bierzesz leki od psychiatry to niech ci przepisze antydepresant anafranil który jest też stosowany przy zbyt wczesnym wytryskiem.
A jakie leki i suplementy bierzesz ?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2016-12-07, 02:57    

Trochę już w nerwicę wpadam z tymi linkami, nie wiem kiedy ktoś pisze post tylko po to, żeby swój serwis zareklamować, a kiedy żeby naprawdę o coś zapytać - już mniejsza z linkami, ale czas się traci żeby spamerom odpowiadać...

Proponuję obejrzeć film "Pociągi pod specjalnym nadzorem", tam jest coś takiego nieźle opisane. No i fajny film. Ogólnie tego typu problem często jest w głowie, ale że każdy z nas ma inną głowę, to ciężko dać jedną radę wszystkim. Jednemu pomoże, gdy będzie myślał o np grze komputerowej czy meczu w czasie stosunku, inny powinien wcześniej zjechać sobie na ręcznym.

Ogólnie forum jest bardziej o diecie i suplach - nie wiem, czy jest tu coś na rzeczy w tym kontekście. Można się niby histydynie i histaminie przyjrzeć.

Aha, są gumy specjalnie dla osób z tym problemem.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Nortek 
Coś niezwykłego

Wysłany: 2016-12-07, 11:48    

Haha i wyjdzie, że gra czy mecz podnieca go bardziej niż jego kobieta :-P :-D

marshal 

Wysłany: 2018-10-03, 10:47    

Odświeżę lekko temat, po prawie dwóch latach próbowałem różnych metod. Prezerwatywy - zdecydowanie mi nie podpasowały, kiedy środek wchłonął się, erekcja osłabła, czucie się zmniejszyło, w efekcie nie mogłem dojść - a nie o takie przedłużenie stosunku mi chodziło. Co pomogło? Tutaj mam kilka opcje, tabletki, dopasowanie pozycji, ćwiczenia oddechowe oraz start-stop. Wszystko połączyłem i teraz jest już znacznie lepiej. Jakby ktoś miał podobny problem to mogę pomóc, wyślę interesujące linki z opisami metod, wystarczy napisać tutaj lub na priv :)

TakNie

Wysłany: 2019-01-21, 11:55    

Ja mam pytanie, czy przez te dwa lata udało Ci się wyleczyć nerwicę? Jeśli tak to znaczy, że nerwica nie miała związku z przedwczesnym wytryskiem?

Odpowiedz do tematu