Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pokrzywka dermograficzna i cholinergiczna
Autor Wiadomość
okti325

Wysłany: 2018-07-28, 20:05    Pokrzywka dermograficzna i cholinergiczna

Chciałem się zapytać jak mogę wyleczyć pokrzywkę dermograficzną i cholinergiczną? Jakie zioła, ewentualnie maści mogę stosować? Dodam, że dodatkowo mam okresowy świąd na całym ciele. Uporczywe stwierdzenie doskwiera mi co około 3 tygodnie i trwa około 4-5 dni. Z góry dziękuję za odpowiedzi

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-07-28, 23:02    

W dużej mierze ma to podłoże genetyczne i niewiele z tym zrobisz. Większe dawki witaminy C (około 1 grama dziennie) mogą łagodzić objawy, ale tu trzeba uważać, żeby nie dorobić się kamieni nerkowych. Niedobór witaminy D3 łączy się z podobnymi pokrzywkami, warto zobaczyć, czy to nie tego typu przypadek. Często pomaga też redukcja stresu.

Przypadłość dość często mija sama z siebie, wtedy ludzie myślą, że zadziałało akurat to, co ostatnio brali z suplementów - dlatego w internecie masz sporo opisów cudownych wyleczeń, które jednak nie zadziałały, gdy testowałeś na sobie - bo testowałeś kilka, prawda?

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu