Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Leczenie boreliozy po 5 latach od ukąszenia
Autor Wiadomość
pendejo

Wysłany: 2018-12-21, 17:20    Leczenie boreliozy po 5 latach od ukąszenia

Postanowiłem spróbować ostatni raz. Ukąszenie 5lat temu, leczone 3tyg unidoxem wg zaleceń lekarza. Co roku objawy wracały i były leczone 2tygodnie duomoxem. Od dwóch lat staram się z tym żyć ale się nie da. Udało mi się zdobyć 9 opakowań unidoxu w dawce 100mg. Ile dziennie tego brać? Będę prowadził kurację minimum 30dni, być może 6tygodni. Zastanawiam się czy brać 2x100mg czy 2x200mg dziennie.

Ukąszenie - 2tyg objawy grypopodobne. Wysoka gorączka, łamanie w kościach, nie mogłem wstać z łóżka.
2tyg-4tyg Bóle kości, widoczny rumień, nie miałem na nic sił, uderzenia gorąca, słabość, zmęczenie, senność, pogorszenie widzenia w prawym oku. Lekarz na podstawie rumienia stwierdza boreliozę i przepisuje unidox na 3tyg (nie pamiętam dawki)
5-6tydzień - leczenie poskutkowało, czuję się jak nowonarodzony
Następny rok powrót objawów z tym że bolały mnie tylko kolana notorycznie, a inne stawy i mięśnie sporadycznie. Leczenie 2tyg duomoxem znowu pomogło.
Trzeci rok ból stawów skokowych notorycznie i zdawkowo innych stawów i mięśni. Leczenie duomoxem znowu pomogło.
Czwarty rok - ból, pieczenie, palenie łydek. Leczenie ziołami, wzmacnianie organizmu pomaga na krócej. Ból przewlekły.
Piąty rok (obecny) - notoryczny ból łydek, pieczenie, palenie. Doszło mrowienie i drganie. 10dniowa głodówka pomogła na chwilę. Brak leczenia.
Obecne objawy: Palenie łydek, mrowienie, drganie. Skurcze różnych mięśni bez pczyczyny, gorszy wzrok w prawym oku, senność, zmęczenie. Objawy nasilają się w lato i w nocy.
Obecnie dieta bezglutenowa, bez nabiału. Suplementacja nic nie daje

kasia_k

Wysłany: 2018-12-21, 21:56    

A miałeś robionego jakiegoś western blota? Bo teoretycznie jak wyjdzie negatywny w igm, to dręczy Cię coś innego (teoretycznie, ale ja żadnym ekspertem nie jestem)

uzytkownik100

Wysłany: 2018-12-29, 02:02    

Nie wydaje mi się, żeby głodówka pomagała przy boreliozie, ale też ręki sobie uciąć nie dam. Chociaż ta głodówka, to też może był tylko przypadek, że się wtedy czułeś lepiej, nie wiem. Jak pomaga antybiotyk na bakterie, to jakiś trop masz, ale pamiętaj, że są też inne choroby niż borelioza, na które on działa.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-12-30, 05:19    

A ja powtarzam po raz kolejny - idź do normalnego lekarza, żeby zrobić kompleksowe badania, przede wszystkim nerek, zamiast leczyć się sposobami o których akurat przeczytasz w internecie.

Naprawdę istnieją inne choroby poza boreliozą. Dopiero jak się je wykluczy, będzie można zastanawiać się, czy masz niedoleczoną boreliozę, czy może powikłania po niej.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

kasia_k

Wysłany: 2019-01-11, 01:11    

Hej, sorki że tak wyskakuje jak z konopii, ale zaslyszalam dziś jakaś rozmowę o bólu łydek i chodziło o żylaki,i przypomniał mi się Twój post. Wykluczyli Ci żylaki?

pendejo

Wysłany: 2019-02-16, 09:02    

Cześć Kasiu. Też o tym myślałem ale nie mam żadnych śladów żylaków. Poza tym sporo jeździłem rowerem w lato, a nogi i tak bolały. Tomakin też nie proponował takiego badania więc czekamy

Odpowiedz do tematu