Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Grzyb, łuszczyca, nerwica,depresja
Autor Wiadomość
jorge

Wysłany: 2015-09-09, 15:43    

Wyglada, ze tych metali ciezkich u ciebie sporo (dlatego pogorszenie por szczepionkach ktore zawieraja rtec). Ja bym zacza od usuwania metali i zwalczenia grzyba. Ja por wielu latach depresji, lekow, mysli samobojczych i bezsennosci w 2 tygodnie uzyskalem poprawe por mms. Odstawilem tabletki nasenne , leki i spraye na alergie.
Suplementacja wit b wspomaga wzrost grzybow. Pzdr

Jerzy

djc 

Wysłany: 2015-09-17, 22:03    

@Jerzy
Dzięki za informację. Jeszcze mi napisz proszę co to jest "por mms"

@Tomakin
Wylecz oznacza, że muszę wziąć medyczny koks(chociażby na tę bakterię w drogach moczowych), który kiepsko znoszę o ile to jest rzeczywiście zakażenie. Gardło lekarka tłukła w 1999r różnymi rzeczami skończyło się chorymi jelitami a MRSA miał się dobrze. Jest o tyle dobrze, że ta klebsiella jest wrażliwa na jakiś koks, który wydala się głównie z moczem. Może mi aż tak bardzo jelit nie sponiewiera.
Dotarłem do informacji, że nie powinienem był w 2008 roku brać w ogóle tetracykliny. Antybiotyków z tej grupy powinno się unikać w łuszczycy. Raz, że nie wiedziałem do końca, że mam łuszczycę, dwa że nie wiedziałem że tetracyklin się unika. Narobiłem sobie kłopotów tez trochę na własne życzenie. Mam jeszcze pytanie. W jaki sposób można na pubmed uzyskać dostęp do pełnych artykułów? Chciałem np ten przeczytać:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18021899

tomakin
Administrator

Wysłany: 2015-09-23, 18:50    

MMS to takie coś, po czym prawie się jeden forumowicz kiedyś przekręcił - dosłownie odcięło mu władzę w nogach, sparaliżowało od pasa w dół gdy prowadził samochód, na szczęście potem mu minęło. Nikomu tego nie polecam, chociaż niektórzy sobie zachwalają - ale to na własne ryzyko i z własnej inicjatywy bierz, jeśli chcesz brać.

Tak, aby usunąć rtęć, trzeba niestety wpakować w siebie zaawansowane farmaceutyki, nie istnieją zioła czy witaminy zdolne tego dokonać.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

dzosz

Wysłany: 2019-05-10, 19:01    

djc czy przeprowadziłeś tę czelatację ?

Odpowiedz do tematu