Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nerwica Natręctw.
Autor Wiadomość
Wolski78

Wysłany: 2019-06-09, 22:56    Nerwica Natręctw.

Witam Serdecznie, od ponad roku "choruję" na Ocd nerwicę Natręctw, zaczęło się od jednocześnie bardzo słabej diety i paru problemów w życiu, nad którymi staram się pracować, z dobrymi rezultatami jak do tej pory, wszystko zaczęło się od czerwca zeszłego roku, zauważyłem, że jest coś że mną nie tak, gdy zacząłem dotykać rzeczy po określoną ilość razy, ustawianie przedmiotów w określony sposób i parę innych natręctw, więc postanowilem zrobic coś z tym, wiedząc że jeśli teraz nie wezmę się za siebie nerwica może wziąć górę i z czasem sobie z tym po prostu nie poradzę, zacząłem od zmian w moim środowisku, ale to jednak nie dało oczekiwanych rezultatów w postaci poprawienia mojego samopoczucia, wiec zacząłem uzupełniać moje niedobory, moja suplementacja wyglądała chyba w mniej więcej tej sposób: rano do śniadania dorzucalem sobie multivitamine, omega nac witamina d, do obiadu dałem sobie również omege, ashwagandha, cynk i magnezu, dokładnie jabłczan, nerwica powoli zaczęła ustąpywać, a z racji, że nie miałem już zbytnio pieniędzy, to odpuściłem sobie suplementację, niestety zacząłem sporo czasu przewidywać w domu było to w okresie września, kiedy zaczął się rok szkolny, po szkole często pracowałem przy komputerze, z tego powodu, co ostatnio pokazały wyniki posiadam niedobory witaminy d, mam pytanie czy jeśli znów zacznę suplementacja i na dodatek znajdę sobie jakieś hobby, bynajmniej np sport na dworzy mam szansę wyjść z mojej nerwicy, tamtym razem mi się udało, ale teraz zacząłem od naprawienia sytuacji życiowej i mam zamiar znów zacząć suplementację, jakie suplementy polecacie dla osoby z nerwica natręctw, i czy jest jeszcze szansa że wyjdę uzupełniając niedobory
@Tomakin Dodam kluczową rzecz, otóż niedawno zacząłem suplementować witaminę D W dawkach 5000iu, oraz Omege i można powiedzieć, że czuję poprawę a dokładnie wygląda to tak, że Przed suplementacja musiałem ustawiać rzeczy na biurku w określony sposób, Żeby natrętne myśli dały mi spokój, zauważyłem że po suplementacji nie mam już takich myśli, tzn zostały mi jeszcze ciężkie natrectwa, lecz czuję się naprawdę lepiej, czy jest możliwe że trafiłem w jakieś niedobory? Staram się pracować nad sobą, wiec co mogę zmienić w zyciu aby natręctw zaczęły ustępować?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-06-15, 23:34    

O, na innym forum chyba już o tym pogadaliśmy, dobrze kojarzę?

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu