Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rtęć - kandydoza, alergie -odtruwanie protokołem Klinghardta
Autor Wiadomość
Sambor 

Wysłany: 2014-10-07, 14:45    

poprawka - Jeśli będzie Ci to gładko wchodzić to zwiększysz po tygodniu.

ann007.23

Wysłany: 2014-10-09, 21:34    

Tak to byl twarog chudy. Jesli chodzi o jogurt to raczej nie bede ryzykowac. Na razie wstrzymam sie od nabialu.
Poki co jestem nadal na marchewce od wtorku zaczynam z mikstura. Piszesz zeby zaczac od 5ml. Czy na poczatku organizm gorzej reaguje na miksture? Jakie moga byc objawy niepozadane na poczatku stosowania czy raczej nie powinny zadne wystapic?

Sambor 

Wysłany: 2014-10-10, 10:03    

Chodzi o olej - chyba każdy będzie mieć mdłości kiedy wypije za dużo. Możesz oczywiście zacząć od 10 ml i w razie czego zmniejszyć. Z innymi dolegliwościami ja się nie spotkałem, a piło go kilkunastu moich znajomych. Słonecki donosi o możliwych reakcjach - pogorszeniu samopoczucia, kłucia, bólu.
Ból wystąpi jeśli w woreczku żółciowym mamy kamienie. Olej powoduje skórcz woreczka i kolka gotowa. Jesteś jednak za młoda na kamienie.
Kłucia wystąpią w przypadku wrzodów, ale zaczynasz od marchewki :-)
Pogorszenie samopoczucia to pewnie efekt zatrucia toksynami i rtęcią z zabijanych grzybów. Ale chlorella chroni przed tym. Słonecki nie wie o rtęci. Mój 65 letni znajomy pił miksturę latami mając 6 plomb. Pomagała, ale problem powracał, bo nie zlikwidowana została przyczyna.
W każdym razie tej dziewczynie podobnej do Ciebie nic nie było, więc będzie dobrze :-)

Rozmawiałem przedwczoraj z mamą dziewczynki bardzo alergicznej ze skazą białkową. Wpadłem na pomysł miksowania oleju z mlekiem sojowym. Można oczywiście z też z serkami sojowymi, tofu. Z mlekiem będzie najprościej do wykonania. Chodzi o to by rozbić olej na drobinki razem z białkiem w blenderze.

ann007.23

Wysłany: 2014-10-11, 20:49    

Dobrze w takim razie moglabym sprobowac z mlekiem sojowym i olejem lnianym. Jak powinnam to przygotowywac? W jakich proporcjach, kiedy i jak czesto pic? Od wtorku zaczynam z mikstura i mam pytanie. Zamowilam litrowy aloes, czy po rozcienczeniu z woda musi sie on znajdowac w ciemnym naczyniu/ butelce? Czym najlepiej odmierzac te proporcje 5, 10 ml? Lyzeczka?

Sambor 

Wysłany: 2014-10-12, 21:36    

Nie mam pojęcia w jakich proporcjach - nigdy nie mieszałem z mlekiem sojowym i nie wiem jak to się będzie miksować. Jaka ilość białka w mleku sojowym wystarczy aby związać olej. Miksuj ze 2 minuty. Staraj się konsumować 2-4 łyżki oleju lnianego dziennie. Korzystnie będzie bezpośrednio przed posiłkiem- obiadem, kolacją, aby tłuszcz wywołał skurcz woreczka żółciowego na połkniętą pół godziny wcześniej chlorellę.
Za pierwszym razem odmierz strzykawką do kieliszka aby złapać poziom i potem lejesz już do kieliszka. Łyżeczki są różne i różnie się poleje.

Aloes rozcieńczony do jakiejkolwiek butelki - i tak trzymasz w lodówce gdzie jest ciemno jak na Spitsbergenie w grudniu ;-)

Sambor 

Wysłany: 2014-10-16, 12:11    

Mam wiadomość od znajomej, która od kilki dni miksuje olej lniany z mlekiem sojowym dla 4-ro letniej córeczki z poważną atopią. Daje łyżeczkę oleju na pół szklanki mleka. Miksuje się to pięknie w 2 minuty i efekt jest trwały - olej nie oddziela się. Smakuje bardzo dobrze. Nie próbowała większej ilości.
Są już pozytywne efekty, stan zapalny zmniejszył się.

Barbara

Wysłany: 2014-11-17, 23:34    

A jak przyrzadzac kolendre do picia... nigdzie nie moge znalezc jakiejs wiadomosci .

Czy mozna przedawkowac msm ? Biore ja jakis czas i zauwazylam, ze jestem bardziej rozdrazniona niz zwykle....biore tez chlorelle ,magnez , wit b 12

Sambor 

Wysłany: 2014-11-18, 09:39    

Przeczytaj ten wątek wstecz. Spośród 7 osób moich znajomych suplementujących MSM, 3 osoby miały objawy rozdrażnienia, napięcia mięśniowego, gwałtownych ruchów. To były osoby, które miały wcześniej plomby amalgamatowe. Ja to interpretuję jako objaw uwalniania rtęci z kości. Jak wiadomo MSM zwiększa ukrwienie kości i przepuszczalność błon. Na Twoim miejscu natychmiast bym odstawił MSM i nie wracał do niego długo, przez kilka miesięcy. Organizm wyrzucał przez lata metal do kości i tam go zabetonował.
Pozostałe 4 osoby nie miały nigdy plomb, żadnych negatywnych objawów nie notowały, jakichś spektakularnych pozytywów też nie zaobserwowały.

Kolendra. Kup ziarna, zmiel, wsyp do słoika, zalej spirytusem lub wódką na kilka dni równo z poziomem ziarna. Po 4-5 dniach masz gotową nalewkę.

Barbara

Wysłany: 2014-11-18, 10:14    

Blomby almagamatowe mialam 4 , ale dawno temu zostaly usuniete /PONAD 20 lat temu/az trudno uwierzyc , ze to moze byc przyczyna. Poza tym wszystkke bole stawow/rzs/ minely , obrzki sztywnosc stawow, tzkze wrocila jasnoscumyslu szybkosc myslenia ...ale rozdraznienie brak koncentracji / nie moge skupic sie na czytanym tekscie/ to jest to co mnie martwi .

Barbara

Wysłany: 2014-11-18, 10:16    

Blomby almagamatowe mialam 4 , ale dawno temu zostaly usuniete /PONAD 20 lat temu/az trudno uwierzyc , ze to moze byc przyczyna. Poza tym wszystkke bole stawow/rzs/ minely , obrzki sztywnosc stawow, tzkze wrocila jasnoscumyslu szybkosc myslenia ...ale rozdraznienie brak koncentracji / nie moge skupic sie na czytanym tekscie/ to jest to co mnie martwi .

Sambor 

Wysłany: 2014-11-18, 16:29    

Super, że pomogło.
Trudno uwierzyć, że po 20 latach rtęć może być w organizmie, ale nie jest to wykluczone. Rtęć trudno usunąć z mózgu, kości i nerwów. Jeśli miałaś 4 plomby, to znaczną ilość Hg organizm betonował w kościach, gdzie przynajmniej nie szkodziła.
Choć wiele na to wskazuje nie mamy pewności, czy chodzi o rtęć, ale niemal na pewno przyczyną rozdrażnienia jest MSM z rtęcią jako winowajcą, bądź w inny sposób. Musisz znaleźć złoty środek w dawkowaniu MSM.

Sambor 

Wysłany: 2014-11-18, 17:07    

W innym wątku niedawno obliczyłem, że emisja z 8-12 plomb, przy założeniu, że 10% jest zamieniane w organizmie w dimetylortęć powoduje uzbieranie w ciągu roku dawki śmiertelnej tej substancji. Jeśli odłoży się w to w kościach, to trzeba wielu lat, aby usunąć.

Grzegorzel

Wysłany: 2015-01-21, 20:54    

i co wyzdrowiala ann 007.23? urwal sie watek i nic nie wiadomo...

Arwena 

Wysłany: 2015-04-23, 15:09    

Witajcie,
Zastanawiam się w obecnym czasie nad wymianą plomb amalgamatowych, które mają ok. 10 lat na światłoutwardzalne.
Nie jestem pewna w jakim odstępie czasu mogę to zrobić i w jaki bezpieczny sposób zabezpieczyć się przed działaniem rtęci.
Czy mogę prosić o jakieś sugestie?

subzero

Wysłany: 2015-04-23, 15:18    

To pytaie raczej nie na to forum, tutaj plomby amalgamatowe uważane są za nieszkodliwe.
Polecam:
http://www.dzieci.org.pl/...dlug-a-cutlera/

Odpowiedz do tematu