Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Podejrzenie boreliozy
Autor Wiadomość
Krzychu92

Wysłany: 2019-11-15, 17:56    Podejrzenie boreliozy

Witam .Mam na imię Krzysztof, mam 27 lat . Od miesiąca obserwuje forum i postanowiłem napisać moja sytuacje . 5 tygodniu temu wkleszczyl mi się kleszcz pod pachą . Kleszcz był w ciele max 24 h . Kleszcz został wyciągnięty bez problemów . Byłem u lekarza rodzinnego brak rumienia . Kazał robić zdjecia co dziennie i porównywać . Po 2-3 dniach dostałem gorączki zle się czułem . Żona w panice wysłała kleszcza do analizykleszcza.pl wyszło ze był nosicielem boreliozy . Podstanowilem iść na badania pcr Real time w Centrum Badań DNA w Poznaniu, wyszedł wynik negatywny . 4 dnia poszlem do lekarza rodzinego dostałem augmentin 3x500. Zle się czułem po 2 tyg wylądowałem w szpitalu na SOR . W szpitalu zrobili mi morfologię , badanie ekg , prześwietlenie płuc , tomografie głowy , badanie z moczu . Zmienili antybiotyk na unidox . Miałem konsultacje z zakaznikiem na oddziale . Lekarz stwierdził żeby brać antybiotyk 2x100 mg dziennie . Nadal zle się czułem , gorączki brak ale doszły kolejne objawy . Klucha w przełyku ,mrowienie nosa , bol głowy, bol karku , bóle w klatce piersiowej oraz pod lewa pachą . Kołatanie serca . Po 3 tyg poszlem prywatnie do zakaznika zlecił test na przeciwciała igm i igg Elisa . Obydwie klasy mocno negatywne . Lekarz powiedział jeśli nic nie wyjdzie nie brać antybiotyku bo nie potrzebnie będę truł organizm . Przestałem po 10 dniach brać antybiotyk . Pierwsze objawy miałem dość szybko bo po 2-3 dniach drętwienie rak i ocieplenie ich oraz gorączka . Bardzo stresuje się obawiam się ze nabawiłem się nerwicy przez tego kleszcza . Przed ukąszeniem nie mialem problemu ze zdrowiem , jestem biegaczem długodystansowym . W tym roku przebiegłem ponad 1000 km ... proszę o pomoc i opinie

Odpowiedz do tematu