Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Badania genetyczne na nowotwory
Autor Wiadomość
Yrpen
Yrpen

Wysłany: 2020-04-15, 12:07    Badania genetyczne na nowotwory

W mojej rodzinie, wszyscy bracia i siostry jednego dziadka, umarli na różne rodzaje nowotworu. Teraz zachorował mój dziadek na raka trzustki i zostało mu chyba ok miesiąc życia lub mniej (nic nie je). Można mu jakoś ulżyć w cierpieniu? Teraz gdy koronuwirus?

Druga rzecz, to czy w moim przypadku warto zrobić badania genetyczne potwierdzające lub nie geny powodujące nowotwory, skoro w rodzinie jest tak wiele przypadków? Z mojej rodziny moja matka umarła na nowotwór w wieku 35 lat, ja sam miałem nowotwór w wieku 10 lat, teraz mam 25 lat.

Czy jest jakiś sposób na zapobieganie nowotworom jeśli są obciążenia genetyczne?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2020-04-28, 03:20    

Jest cała stronka o nowotworach, w tym o zapobieganiu

http://nowotwory.lekiznatury.net.pl/

Co do tej trzustki, byłby to bodajże drugi przypadek, gdy komuś pomogła terapia alternatywna - opisali taki jeden. I to był zresztą bodajże jedyny przypadek w ogóle wyleczenia kogoś z tego nowotworu, medycyna oficjalna chyba nigdy nikogo nie wyciągnęła z takiego stadium. Czy jakoś można ulżyć? Chyba tylko leki przeciwbólowe, nie sądzę, żeby był sens męczyć teraz dziadka jakimiś witaminami które zapewne i tak niewiele dadzą, tylko wydrenują Was z kasy, zresztą pewnie nikt w rodzinie się na to nie zgodzi i tak.

O badania genetyczne to już pytaj onkologów, na takie pytania na pewno odpowiedzą o wieeeeele lepiej ode mnie.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu