Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
żołądek
Autor Wiadomość
promyczek 

Wysłany: 2010-08-30, 16:30    żołądek

Witam. Nie wiem czy dobrze umieściłam temat.
Mam 17 lat. Mam problem z żołądkiem.
Wczoraj o godzinie 4 obudziłam się, bolał mnie trochę żołądek i tak jak by było mi nie dobrze. Ale zasnęłam. Ból nie wymagał zażycia tabletki.
W ciągu dnia chwilami również mnie troche pobolewał.
Było normalnie, wieczorem też mnie zaczął boleć, ale również nie brałam tabletek ponieważ ból nie był tak silny.
Dziś w nocy obudziłam się, chyba dlatego że był jakieś krzyki na dworze była to 2 w nocy, miałam wypieki na twarzy, też chwile mnie bolał żołądek i tak też mi troche było nie dobrze, ale zasnęłam.
Teraz już jakieś 30 minut też mnie troche boli, chwilami jak bym czuła głód, ale jadłam.
Ten ból tak chwilami dochodzi jak by do mostka.
Nie wiem czy to takie bóle stresowe, ale nie można wszystkiego na stres zwalać hehe.
też nie wiem do lekarza chyba nie trzeba już lecieć. Chociaż nie wiem czy to ze względu może być na stres, chociaż w sumie nie miałam go dużo w ciągu tych dni.
Może poradzicie, czy wypić herbatę miętową, melisę czy coś?
A jeśli ból by był silniejszy to jakieś tabletki, no - spa, jakieś takie które nie podwyższają ciśnienia.
Dzięki za porady ;-)

tomakin
Administrator

Wysłany: 2010-08-30, 18:08    

z pewnością napisanie o tym postu na forum jest lepsze od pójścia do lekarza.

jezusmaria, czekam aż ktoś napisze "właśnie mam zawał, co robić?"

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

promyczek 

Wysłany: 2010-08-30, 18:21    

W regulaminie nie jest konkretnie napisane jakie tematy pisać. Z tego co widzę i wiem, to wszyscy tu piszą o jakiś dolegliwościach.
Zresztą chyba od tego to forum jest.
Moja koleżanka ostatnio pojechała do szpitala, i nic jej nie pomogli, powiedzieli ze musi czekać. A niestety na prywatne wizyty nie każdego stać.
Może do lekarza wcale nie jest tak łatwo się dostać?
Owszem do pierwszego kontaktu tak, ale dalej wiem że często są problemy.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2010-08-30, 21:39    

chodzi o zdrowy rozsądek.

Na forum pisze się, gdy albo lekarze nie potrafią pomóc, albo nie ma sensu iść do lekarza bo np chce się schudnąć czy po prostu zdrowiej odżywiać. Ale pytać na forum co zrobić z nagłym bólem brzucha? To może być wszystko, wrzód, rak albo zwykłe zdenerwowanie. Jak mam niby przez forum to zbadać? Już nie mówiąc, że mam zerowe doświadczenie w schorzeniach układu pokarmowego.

Na forum głównie zajmujemy się chorobami przewlekłymi i cywilizacyjnymi oraz wpływem diety na nie - i tu faktycznie można się spodziewać cudów. Pytanie o nagły ból żołądka to trochę jakby napisać posta bo sobie nogę złamało.

promyczek 

Wysłany: 2010-08-31, 17:20    

Z dietami też powinno się iść do lekarza. Na każdego dieta działa inaczej. I takie doradzanie diety przez forum też jest bezsensu. Moze trzeba określić co pisać na forach. W końcu na każdym forum nie pisze sie tylko o dietach.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2010-08-31, 17:24    

No nie, nie na każdego inaczej. Dieta to sprawa wspólna dla gatunku ludzkiego, podobnie jak np antybiotyk zabije bakterie u każdego pacjenta.

Odpowiedz do tematu