Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
nerwica lękowa
Autor Wiadomość
dziewczynamroku

Wysłany: 2019-10-15, 11:21    

Dzień dobry
To jak to jest z tym siarczanem magnezu i chlorkiem magnezu wchłania się przez moczenie stóp czy też nie?

dziewczynamroku

Wysłany: 2019-10-16, 08:11    

A jeśli nie, Czy mogę to w jakiś inny sposób spożytkować?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-10-19, 01:34    

Prawie na pewno się nie wchłania, ale nie jest to do końca jasne - do tej pory przeprowadzono zbyt mało badań. Można się w tym kąpać, podobno fajnie działa na skórę i ogólnie odpręża. Szklanka na wannę gorącej wody.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

dziewczynamroku

Wysłany: 2019-10-20, 09:57    

Dzięki

dziewczynamroku

Wysłany: 2019-11-26, 12:35    

Dzień dobry .
Widzę że coraz częściej pisze się o suplementacji witaminą C zwłaszcza u palaczy, od jakiegoś czasu odkryłam że chyba jestem na nią uczulona. Niezależnie od tego czy brałam jako lek czy suplement Czy w multiwitaminie i niezależnie od dawki Swędzi mnie skóra, najbardziej kończyny i głowa.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-11-27, 08:07    

A po zjedzeniu owocu z wysoką zawartością witaminy C?

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

dziewczynamroku

Wysłany: 2019-11-27, 11:44    

Pojęcia nie mam, pewnie musiałabym jeść przez kilka dni, bynajmniej tak mam po suplementach. Tak szczerze to nie zwracałam za bardzo uwagi No takie pierdoły jak to swędzenie czy jakieś nerwobóle bóle nóg pogoda się zmienia więc ma prawo łamać trochę po kościach wiele rzeczy u nas nerwicowców jest normą pewne dolegliwości trzeba traktować z dystansem, pomyśleć że się jeszcze żyje, aczkolwiek na pewne rzeczy fakt trzeba zwracać uwagę i kłócić się o swoje mnie też ostatnio bolało pół twarzy jakby ząb ale nie mogłam sprecyzować który też mi wmawiano zatoki i piorun wie co jeszcze a okazało się tylko że to stan zapalny pod zdrowym zębem.

dziewczynamroku

Wysłany: 2019-12-02, 07:39    

To samo pytanie zadała mi dermatolog. Ale stwierdziła że taka dawka witaminy C Jaka jest w suplementach to nie wie czy dam radę zjeść tyle owoców jednego dnia aby cokolwiek odczuć chyba że jestem alergikiem, póki co po kilku mandarynkach lub innych owocach nic mi nie jest, w sumie to była bardziej moja ciekawość czy tak może się dziać niż jakieś przejmowanie się. Po prostu kiedyś mogłam ją jeść teraz nie, za jakiś czas Może znowu się wszystko odwróci i po temacie.

dziewczynamroku

Wysłany: Wczoraj 9:24    

Przepraszam że pytam, ale czy u pana wszystko w porządku czy to tylko zwykły brak czasu?

Odpowiedz do tematu