Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Objawy nerwicy lękowej + ataki paniki
Autor Wiadomość
joasia1755

Wysłany: 2019-10-16, 17:39    

Dopiero teraz wyniki odebrałam bo poszłam do takiej przychodni że godziny mi nie odpowiadały do odbioru .
Morfologię muszę jeszcze raz zrobić bo nie wyszła.
ale już pójdę do mojej przychodni to zrobię
Morfologię i profil nerkowy.

Na razie mam tylko to
Wynik. Jedn. Zakres referancyjny
Ferrytyna 22,63. ng/ml. 4,63-204,00

Glukoza na czczo. 108.9. mg/dla. Min 70.0 max 99.00
Aspat 23.6 u/l. Max 31.00
Alat. 29.3. U/l Max 31.00
TSH 0.870 ulU/ml. Min 0.400 max 4.000

Na razie tylko tyle widzę że glukoza duża ,to od razu dodam że miałam cukrzycę ciążowa i widzę ,że jak lekarze mówili że ona minie to widzę że raczej została.Prosze mi powiedzieć co dalej?
Bardzo panu dziękuję bo to pana zasługa zmieniając moje wcześniejsze życie jest dużo lepsze choć czasem są upadki to po mimo nich wychodzi słońce.
Pozdrawiam

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-10-19, 01:32    

Tarczyca wygląda OK

Ferrytyna - prawie nie masz zapasów żelaza w organizmie, z takim wynikiem na pewno będziesz się czuć trochę gorzej, ale nie wiadomo, czy to odpowiada za całość objawów. Jeszcze zobaczymy, co wyjdzie w morfologii, taki wynik plus słaba morfologia to w zasadzie pewna diagnoza.

Z cukrzycą trzeba zrobić dokładniejsze badania, taki wstępny test tylko pozwala zasygnalizować problem. Diagnozę powinien już prowadzić lekarz, on zleci dalsze badania. Nie istnieje lek na cukrzycę, nie istnieje cudowny suplement, tu trzeba zmienić dietę i ogólnie podejście do zdrowia - więcej ruchu i tak dalej. Ale tym będziemy się martwić gdy będzie diagnoza.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

joasia1755

Wysłany: 2019-10-22, 15:27    

Witaj
Jeśli chodzi o tą cukrzycę to zrobię badania ale mierze w domu cukier i zazwyczaj jest ok,tylko po nocy trochę wyższy.
Dziś zrobiłam badania i wyniki już mam I czekam niecierpliwie na to co mi powiesz :).Mam nadzieję że będzie widać.
Pozdrawiam

Screenshot_2019-10-22-16-15-44-483_com.android.chrome.png
Plik ściągnięto 15 raz(y) 174,56 KB

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-10-24, 02:56    

Morfologia jest OK, czyli nie ma anemii, jest tylko niski poziom żelaza. No niestety. Na pewno przez ten niski poziom trochę gorzej się czujesz i na pewno po uzupełnieniu poczujesz się trochę lepiej, ale nie mam pojęcia, czy to odpowiada za całość objawów.

Póki co uzupełnij żelazo i zrób te badania z cukrem. Nic tu więcej nie wymyślimy, może jest tam jakaś choroba, ale to tylko lekarz na żywo może wybadać, nie-lekarz na dodatek przez forum nie ma szans.

joasia1755

Wysłany: 2019-10-27, 11:26    

Witaj .
Nie wiem co ja bym bez twojej pomocy zrobiła.
Zaczęłam zażywać żelazo z olimpu ta większą dawkę gdzie jest 28 mg żelaza i powiem ci każdego dnia jest coraz lepiej . Wszystkie objawy ustąpiły jestem mega szczęśliwa jak przed 12 lata ,nawet ciśnienie zaczęło być normalne a tak było zawsze niskie.
Mam nadzieję że te samopoczucie dobre nie jest chwilowe .Super nie czuć stresu zmęczenia itp.Jak żelazo unormuje to zajme się cukrem.
Proszę powiedz mi jakie suplementy zażywać w jakich dawkach żeby znów nie nabawić się niedoborów.
Mało jem mięsa .Teraz jeszcze wyszła mi egzema a na to to chyba już witamin nie ma ?
.
Ostatnio myślałam również czy by nie pokazać tobie wyników przed 12 lat przy początkach nerwicy .Bo jestem ciekawa od jakich niedoborów się zaczęło.

Jeszcze raz bardzo tobie dziękuję za pomoc bo za każdym razem ja dostaję i moje życie się zmienia na lepsze.
Pozdrawiam
Joasia

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-10-29, 21:28    

Co do egzemy, wszystko zależy od przyczyn, a tych może być naprawdę dużo.

Żelazo uzupełnia się niewielkimi dawkami przez długie, długie miesiące, potem zapasy starczą na wiele lat. Podnoś powoli ferrytynę, skoczy ponad 100 będziesz mieć spokój.

http://www.cukrzyca.naturalneleczenie.com.pl

tu masz witrynę o cukrzycy, to bardzo, bardzo częsta choroba i nie ma co odwlekać zmian w życiu.

12 lat temu na pewno nie robiłaś takich badań jak teraz, wiec niewiele da się pewnie wyczytać z wyników, ale jasne, możesz wkleić

joasia1755

Wysłany: 2019-11-08, 11:05    

Nie wysłałam tych wyników tobie bo rzeczywiście to były takie podstawowe.
Cukier ładnie się unormował aż jestem w szoku.
ale pojawiły się u mnie napady paniki ,a już myślałam że będę mieć spokój:(.Co mógł byś mi doradzić bo jedno się kończy a drugie zaczyna . Pozdrawiam

joasia1755

Wysłany: 2019-11-12, 08:01    

Chyba chciałam przechytrzyć sama siebie .
Tzn myslalam że biorąc samo żelazo będzie ok
Ok.A tu widzę że wyplukalam z siebie witaminy i bardzo mnie trzęsło od środka i jeszcze te otępienie i jakby ktoś zabrał mi radość z życia.
Teraz zaczęłam brać omega 2 razy dziennie
Plus tran ,magnez 2 razy dziennie 200mg
B12 500metylo ,a+e ,c1000 ,b complex i żelazo .
Nie powiem jest dobrze ale chciałbym wiedzieć co ty byś mi polecił.
Pozdrawiam

tomakin
Administrator

Wysłany: Wczoraj 11:26    

Wszystko masz na stronie o nerwicy opisane, www.nerwica.vegie.pl

ogólnie z atakami paniki jest tak, że jak się już pojawią, to nawet po zlikwidowaniu ich przyczyny, mogą ciągnąć się za człowiekiem przez długie miesiące.

Odpowiedz do tematu