Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bardzo nietypowy przypadek, chyba Nerwica,
Autor Wiadomość
tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-06-25, 04:28    

Jestem w stanie uwierzyć, że ktoś będzie tak filtrował rzeczywistość, żeby każdy katar u znajomego wytłumaczyć swoim stresem.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Misiek1205 

Wysłany: 2019-07-23, 19:56    

A ja jestem w stanie uwierzyc, i jestem tego pewny, ze niektorzy ludzie maja zbyt wybujale EGO, wiedza lepiej, przez co maja zamkniety umysl, i nie dopuszczaja do wiadomosci rzeczy ktore nie pasuja do ich swiatopogladu.
Tomakin powiedz ze sie myle, bo wygladasz mi na taka osobe, o zamknietym umysle, z jednej strony próbujesz, a moze nawet leczysz ludzi, suplementami, mowiac ze medycyna akademicka zle leczy, wyzyskuje ludzi wciskajac im psychotropy, a z drugiej strony piszesz ze moj przypadek, jest niemozliwy bo medycyna akademicka o nim nie wspomina.

Jak chcesz dowodu to masz http://www.meboblog.com/2...paper-2018.html naukowcy glownie z Japoni ktorzy udowodnili ze to jest rzeczywista choroba, a nie urojenie jak próbujesz mi wmowic (bo wiesz lepiej ode mnie).

KimdzonUn

Wysłany: 2019-07-23, 20:59    

Słyszałem o przypadkach ludzi od których po prostu śmierdzi jakimś dziwnym zapachem mięsa, ale nie z buzi ale ogólnie z ciała pomimo ich dbania o higienę, moja siostra opowiadała mi że w pracy mieli taką koleżankę która pomimo dbania o higiene tak śmierdziała, chodziła po lekarzach ale ostatecznie nie wiem czy się wyleczyła. Słyszałem że picie czystka przez dłuższy okres czasu powoduje to że pot przestaje śmierdzieć.

Ale z tym powodowaniem kataru u innych z powodu stresu to już poleciałeś grubo.

Misiek1205 

Wysłany: 2019-07-24, 05:42    

Katar to jeszcze nic, w najgorszym przypadku ale to rok temu ostatnio bylo, pare osob mialo w pracy lzawienie oczu(jak sie dowiedzialem o problemie, to spowodowalo nasilenie reakcji), tak na codzien to z reguly kichanie i pocieranie nosa. Sam bym w to nie wierzyl gdybym tego nie mial. Czytaj linki ktore wrzocilem w tym temacie jak mi nie wierzysz.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-07-27, 00:06    

wolę czytać takie rzeczy

http://totalizm.pl/index.htm

Misiek1205 

Wysłany: 2019-07-28, 15:29    

Ludzie szczególnie ci ktorzy maja jakiś autorytet ty Tomakin na tym forum, Lekarz w szpitalu, a ksiadz w kościele, maja problem ze swoim EGO, nie zawsze wszystko wiedza (czesto sie myla), np ksiadz nie powie ze religia katolicka bardzo odeszla od prawd zawartych w ksiedze na ktora sie powoluja, lekarz nie powie ze ich leczenie jest leczeniem objawowym nastawionym na zysk, bo bardziej cenia swoja pozycje (podziw wsrod ludzi), zyski, niz szczera prawde. Odwieczny problem ludzi z autorytetem nie potrafia powiedziec nie wiem, przyznac sie do bledu bo bardziej cenia kult wlasnego ego niz dobro innych ludzi. Tomakin zadaj sobie pytanie czy ty nie nalezysz do takiej grupy ludzi.

Wolisz czytac, to co jest pod linkiem ktory podales szanuje to. Pamietaj ze mozna czytac i nie rozumiec, mozna sluchac i nie slyszec, mozna patrzyc i nie widziec. Czy cos jest głupie dlatego ze jest glupie, czy dlatego ze tego nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumiec. ;)

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-07-28, 23:41    

Ja po prostu stoję na twardym gruncie realizmu - wierzę w to, co mogę bezpośrednio poznać, albo poznać z wiarygodnych źródeł. Fora internetowe i losowe prywatne stronki nie zaliczają się do źródeł wiarygodnych.

Misiek1205 

Wysłany: 2019-07-29, 00:45    

tomakin napisał/a:
Ja po prostu stoję na twardym gruncie realizmu - wierzę w to, co mogę bezpośrednio poznać, albo poznać z wiarygodnych źródeł. Fora internetowe i losowe prywatne stronki nie zaliczają się do źródeł wiarygodnych.

Ciekawe jest to co napisałes, a ta stronka ktora podales powyzej zalicza sie do tych wiarygodnych zrodel ktore lubisz czytać?

A skad wiesz ze badania odnosnie tzw. PATM, udostepnione przez japonskich naukowcow na blogu organizacji Mebo zrzeszajacej ludzi chorych min. na TMAU (ktora jest dobrze udokumentowana choroba metaboliczna), do ktorego link podalem sa niewiarygodne?

Odpowiedz do tematu