Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kroplówki witaminowe
Autor Wiadomość
Sew 

Wysłany: 2019-04-08, 00:29    Kroplówki witaminowe

Hej
Czytając o witaminach w necie trafiłem na temat kroplówek witaminowych. Nie znalazłem na forum żadnych informacji na ten temat. Mam natomiast znajomego, który co roku przyjmuje kroplówkę z witaminami b-compleks (zaznaczę, ze zna bardzo dobrze pielęgniarkę która podaje mu te kroplówki i zna dokładnie skład). Twierdzi ze to działa oraz, ze nie ma nic lepszego dla organizmu.
Czytałem ze nie jest to do końca bezpieczne bo przyjmując suplementy w normalnej postaci, trafiają one do jelit, które rozdzielają je i „decydują” ile ich przyswoimy. Przy kroplowce witaminy trafiają bezpośrednio do układu krwionośnego bez żadnego bufora.
Czy ktoś z Was przyjmował coś takiego?

TakNie

Wysłany: 2019-04-08, 11:02    

Chodzi Ci o takie coś https://instytutterapiiwitaminowej.pl/cennik/
Wkurza mnie to, że jak wejdę w zakładkę, "więcej o koktajlu witaminowym" to niema tam nic w znaczeniu "więcej". Cena może fajna, pod warunkiem ile trzema takich kroplówek by coś poczuć, jeśli oni sprzedają pakiet to znaczy, że chyba jeden raz nie wystarczy?
Ciekawe i dla mnie bardzo odpychające, kroplówka na przeziębienie i na kaca. Pewnie gdybym nie zaczął czytać tego forum to byłbym tym bardzo podjarany ale teraz uważam, że to głupie, podobne do kofeiny albo innego narkotyku, działa tylko gdy bierzesz przez krótki czas, a potem jak z probiotykami wszystko wraca do równowagi twojego indywidualnego stanu.
Ciekaw jestem, czy tomakim gdyby zarabiał 1 M miesięcznie, po schlaniu się, chodził by na kroplówkę na kaca. Ciekawe czy Bill Gates chodzi na taką kroplówkę,

tomakin
Administrator

Wysłany: 2019-04-19, 03:19    

w życiu bym nie poszedł na taką kroplówkę, ale fakt, że jakbym miał dużo kasy, to zrobiłbym sobie kroplówkę z suplementu - z karnityny, ale to w związku z tym, że prawdopodobnie od diety wege mam lekkie niedobory, a kroplówką to się bardzo fajnie i szybko uzupełnia, w przeciwieństwie do supli zwykłych.

B complex bardzo ładnie przyswaja się z jelit i przyswaja się niezależnie od wysycenia organizmu, po prostu nadmiar się wysika. Tu nie ma co wydawać kasy, można po prostu łyknąć tabletkę i efekt będzie ten sam.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu