Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kurkuma
Autor Wiadomość
subzero

Wysłany: 2018-12-03, 18:30    

maszkaron napisał/a:
Zadałem to samo pytanie Patrykowi z podmikroskopem, zobaczymy czy odpowie, polecał przyprawy w celach prozdrowotnych, a w końcu jest laborantem.

Pod Mikroskopem niestety nie twierdzi, że dieta ketogenna jest zła, więc jest osobą niewiarygodną.

maszkaron 

Wysłany: 2018-12-03, 20:56    

Bo nie ma jednoznacznych badań na ten temat w długim terminie. A ludziom nawet poprawia się na tej diecie "zły" cholesterol i spadają trójglicerydy. I mówię tu o tych hardcorowych, obrzydliwych wersjach na przesmażonym boczku... Kompletnie nie moja bajka. Nie mówiąc o korzyściach dla mózgu. To jest takie pierdololo wegan. A ostatnio ciągle widzę wysyp rezygnacji z diety wegańskiej. Vegetable police z yt właśnie je samo mięso, bo dieta wegańska wcale go nie wyleczyła z problemów z trawieniem. Gość z Vegan gains ma chroniczną depresję...

subzero

Wysłany: 2018-12-03, 21:26    

Oczywiście, że są. Tomakin ma takie.

maszkaron 

Wysłany: 2018-12-03, 21:44    

Tak, ma, jakieś dzieciaki chore na epilepsję, które jedyne co jadły, to sztuczną papkę opartą na uwodornionych tłuszczach roślinnych. xD

https://www.ncbi.nlm.nih....les/PMC2586625/

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-12-13, 15:31    

Zapytałeś w temacie o kurkumie jako środku leczniczym, to wyjaśniłem, że kurkumy nie stosuje się jako środka leczniczego :D

A co do samego skażenia, nie sądzę, żeby Sanepid się za to wziął sam z siebie, ale jeśli im zgłosisz, to kto wie. Z tego co widzę, ostryż jest malowany farbą na bazie ołowiu, stąd zatrucia, więc wychodzi na to, że skażone partie będą się pojawiać dość losowo - gdy akurat trafi się na ostryż pomalowany przez sprzedawcę.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu