Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dziwna gulka na pachwinie
Autor Wiadomość
Sir Voytek

Wysłany: 2018-09-14, 10:44    Dziwna gulka na pachwinie

Po stosunku płciowym pojawiło się ona na mojej pachwinie. Wcześniej przez całe życie miałem tę gulkę, ale bardzo małą. Być może to efekt potarcia/podrażnienia, tak mi to wygląda, bo skóra w centrum gulki jest zaczerwieniona i gładka, jak blizna. Co o tym sądzisz, Adminie?

Sir Voytek

Wysłany: 2018-09-14, 16:50    

Czy możliwe, że to objaw Kiły? To pojawiło się dzień po stosunku. A piszą, że objawy Kiły pojawiają się po 10 dniach najwcześniej.

Video

Wybacz, Adminie, ale moją głupotę opłacam teraz stresem.

Sir Voytek

Wysłany: 2018-09-15, 00:09    

Poszperałem w sieci, wygląda na to, że to nasz delikwent:
The Soft Chancre

Leczy się Jodoformem w proszku.

Różnica pomiędzy tym a Kiłą:
Cytat:
The chancre itself is soft, and appears a few days after infection, in contrast to the syphilitic ulcer, which only appears weeks afterwards.

Sir Voytek

Wysłany: 2018-09-15, 05:42    

Przeczytałem, że można to leczyć Jodoform (proszek) albo lekiem o nazwie Iodol )tetraiodopyrrol). Dziewczyna twierdzi, że 5 lat nie współżyła, że miała kompletne badanie krwi w marcu i rok temu i dwa lata temu. I że jest czysta. Jestem spokojniejszy... ale proszę o Twoje zdanie, Adminie.

P.S. Europhen (iso - butyl - ortho - cresyl iodide) też to leczy. Nie mogę znaleźć polskich odpowiedników.

Sir Voytek

Wysłany: 2018-09-15, 13:38    

Video jak to u mnie wygląda:
Maly update:
Po stosunku płciowym bez prezerwatywy pojawiło się ona na mojej pachwinie (zauważyłem to po dniu, choć może to pojawiło się przed stosunkiem). Wcześniej przez całe życie miałem tę gulkę, ale bardzo małą. Być może to efekt potarcia/podrażnienia, tak mi to wygląda, bo skóra w centrum gulki jest zaczerwieniona i gładka, jak blizna.

5 lat temu miałem ropiejący torbiel na kości ogonowej, który wyleczyłem postem.

Sir Voytek

Wysłany: 2018-09-16, 04:56    

Czy ta maść mogłaby pomóc:
https://www.ebay.com/itm/...m-/112097896638

Czy można wyleczyć to całkowicie, tzn. usunąć przyczynę powstawania tego czegoś? Moja dziewczyna właśnie przyznała się, że to pojawia się sporadzycznie na jej skórze i stosuje ona na to powyższą maść.

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-09-18, 05:09    

Jezu człowieku, zlituj się, z takimi rzeczami na forum? Z tym się do lekarza idzie :D

Jeśli to to, stosuje się antybiotyki,a nie jakąś maść. Leczy się skutecznie, ale nie kurde domowymi sposobami, bo tak faktycznie można parę lat się zaleczać.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Odpowiedz do tematu