Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
RAK PIERSI z przerzutami
Autor Wiadomość
bea77

Wysłany: 2018-07-06, 12:52    RAK PIERSI z przerzutami

Zdiagnozowano mi guza w piersi,przerzuty do węzła chłonnego.
W dalszym planie leczenia radykalna amputacja.
Ponadto mam Hashimoto,depresję .
16 lipca mam przyjęcie do szpitala -pierwsza chemia.
11 lipca dodatkowo wykonanie badania PET.
Nie zgodziłam się na mammografię,a oni naciskają...
W Szwajcarii zakazano mammografi....

Głos wewnętrzny mówi mi cały czas,aby tego nie robić.
Zbyt dużo naczytałam się o szkodliwości chemioterapii,radioterapii,etc.
Od półtora miesiąca próbuję podreperować swój system....

Wykonałam 5 razy hydrokolonoterapię,raz oczyszczanie wątroby.
Byłam raz na wlewie wit C,raz na wlewie ozonu...
Pojechałam do Jędrzychowic,zakupiłam CBD 30% (i na tym zakończyłam,,,terapię trzeba 3 miesięczną conajmniej.).Tam wykonałam biorezonans -wyszła mi bolieroza głęboka....zalecenie 10 razy terapi na biorezonansie....

Przyjmuję wit D3,K2,Wit A,E,C,B12,żelazo,magnez,potas,
Piję chlorofil,piłam krzem,wyciąg z piołunu,
piję,ale niesystematycznie -krwawnik,skrzyp,pokrzywę.
Piję sok z grejfuta,cytryny rano.
Nie jem mięsa,glutenu w żadnej postaci (czasami ugnę się nad lodem,czymś słodkim)

Mam wielki dylemat co zrobić.
Znany lekarz,który też neguje akademicką onkologię jaką nam serwuje polecił mi DCA,wit D,K2

Napisałam do lekarza Simocnini,odpowiedział mi.....a tutaj dowiaduję się,że to bzdury z tymi pasożytami,pleśniami...
Myślę jeszcze nad medycyną germańską...żydzi prawie nie chorują na nowotwory...stosują germańską...
Każdy proponuje coś innego....a szansa jest tylko jedna...w którym kierunku podążyć?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-07-07, 03:50    

Czyli dałaś się nabrać wszystkim szarlatanom, jacy tylko istnieją.

Nie ma czegoś takiego jak "hydrokolonoterapia", jest "podłączymy do urządzenia i wypłuczemy kogoś z pieniędzy"

Nie ma czegoś takiego jak "oczyszczanie wątroby", jest "oddajcie nam pieniądze, a powiemy parę tajemniczych słówek i sprzedamy nie działający proszek"

Nie ma czegoś takiego jak "biorezonans", są cwaniaczki które dają "pacjentowi" potrzymać jakieś przewody czy coś, nawet tego nie podłączają, każdemu diagnozują jakąś losową pseudochorobę i potem naciągają na "leczenie".

Od wlewu z ozonu można dopiero dostać raka, od wlewu z witaminy C pożegnać się z nerkami - i to chyba jedyne efekty tych "terapii".

W Izraelu statystyka zgonów z powodu nowotworów jest dokładnie taka sama, jak w każdym innym kraju, z niewielkimi różnicami wynikającymi z tego, że mają lepszą opiekę zdrowotną a co za tym idzie - szybciej diagnozują i częściej leczą.

Innymi słowy, jak chcesz szukać sposobu na leczenie, to ZAWSZE sprawdzaj, czy taki sposób został gdziekolwiek przez kogokolwiek przebadany. I nie, to że ktoś w internecie sobie napisał "zrobiliśmy badania" nie oznacza, że te badania zostały zrobione - to oznacza tylko i wyłącznie, że ktoś sobie w internecie tak napisał.

Są dziesiątki, nawet setki sposobów, które zostały przynajmniej wstępnie przebadane - na małej grupie pacjentów, na zwierzętach. Jest w czym wybierać. Żaden z tych, które wymieniłaś nie został tak przebadany, po prostu ktoś sobie wymyślił, że zacznie coś sprzedawać chorym, zrozpaczonym ludziom - takich degeneratów nie brakuje.

W sumie jedyne, co ma sens, to DCA, witamina K2 i D. Nie wydają się jakoś szczególnie skuteczne, ale jest chociaż teoretyczna szansa, że cokolwiek dadzą. Cała reszta nie będzie miała w ogóle żadnego efektu, chyba że zniszczy Ci zdrowie.

Wszystkie rzeczy, które mogą pomóc, są chociaż częściowo przebadane i o których wiem, wypisałem tutaj

http://nowotwory.lekiznatury.net.pl/

znakomita większość z nich kosztuje jakieś śmieszne grosze - na przykład mająca za sobą dużo obiecujących badań cysteina będzie kosztować raptem 25 zł na miesiąc, a nawet mniej jak się poszuka gdzieś sprzedaży hurtowej.

Dlatego zresztą nie słyszysz o tym od oszustów - na takich rzeczach nie zarobią.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

cuki83

Wysłany: 2018-07-07, 20:46    

czy masz jakies badania biochemiczne poza-tym ?
oznaczony 25ohd3,selen, cynk ?

poczytaj po za tym:
mechanizmy powstawania:
http://zdrowiebeztajemnic...minowania-cz-1/

co moze pomoc w zahamowaniu:
http://zdrowiebeztajemnic...minowania-cz-2/

trzymam kciuki, i przesyłam intecje do "góry" :)

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-07-08, 01:32    

Niesamowita stronka - sporo bardzo fajnych i wartościowych rzeczy, pomieszanych z totalnym bełkotem. Bełkotu jest zdecydowania więcej.

Wydaje się, że autor po prostu wrzucił do opracowania wszystko, co wyszukiwarka wypluła mu pod hasłem rak piersi, niekoniecznie czytając albo rozumiejąc, co czyta.

Część z tych rzeczy kompletnie nie ma znaczenia dla pacjenta, bo fizycznie niemożliwym jest na przykład zmienienie swoich genów, część - ma zerowe znaczenie kliniczne, na przykład autor pisze o ziołach, ale "zapomina" dodać, że aby efekt uzyskany w probówce wystąpił w organizmie, trzeba dziennie zjadać 120 kilogramów tego zielska.

bea77

Wysłany: 2018-07-10, 08:53    

Dziękuję za odpowiedź.
Jednak nie zgodzę się z Tobą,że czyszczenie jelita grubego,wątroby to bzdura...
Jest dużo publikacji na ten temat.Mnie pomogło.Dalej będę czyścić wątrobę.

Co do wit C......pozostaje kwestia do osobistego osądzenia jak i innych specyfików.
Ja na razie zrezygnowałam...ale będę brała wlewy być może później,ale robione przez pielęgniarkę prywatnie.
Na razie pozostanę tylko na tym ,co polecił mi znany lekarz-wit D,K2 i teraz zamówię DCA.

Wczoraj zrezygnowałam z leczenia onkologicznego-.
Zobaczycie na moim przykładzie,ile mi będzie dane...

Zaczynam medycynę germańską...umawiam termin.

u mnie zdiagnozowano nowotwór złośliwy w węzłach pachy 15 maja....
chcieli wycinać.Nie zgodziłam się.
Sama zaproponowałam,że chcę zrobić rezonans magnetyczny piersi- już z kartą Dilo-a zapłaciłam sama w szpitalu za to badanie.Po tym badaniu lekarz zlecia biopsję piersi,gdzie znaleźli mi guza.

Po konsylium zlecili mi mammografię,PET,badanie kośca,badanie serca.
Była kolejna wizyta- lekarz wykreślił badanie kośca,powiedział,abym zrobiła mammografię ( bo jej nie wykonałam po konsylium),Pet i przyjęcia na chemię do szpitala 16 lipca.

Pacjentów traktują hurtem.Każda z kobiet miała zlecenie Petu (z którymi rozmawiałam)
mammografia to standard- kazda.

Lekarz powiedział mi ,że po chemii znów będę miała PET.

Przecież to wygląda jak zarabianie na procedurach,a nie wyleczeniu pacjenta.
A wszędzie rządzą PROCEDURY- a nie indywidualne podejście do pacjenta.
Podawanie śmiercionośnej chemii lub radioterapia,wycinanie....
DEPOPULACJA.

bea77

Wysłany: 2018-07-10, 09:00    

Dziękuję za odpowiedź.
Cały czas coś nowego się dowiaduję....
Jest tego bardzo dużo....
coś co nie wymaga patentu- nie można na tym zarobić....

a wiadomo,że im zależy na zarobku..
biznes nowotworowy przynosi miliardowe zyski.

Szkoda,że dają miliony na kampanie mammografii,a nie uświadamiają,że pasta z fluorem,dezodoranty i wiele innych zawiera szkodliwe substancje dla człowieka.

Nortek 
Coś niezwykłego

Wysłany: 2018-07-10, 20:39    

W zasadzie przy kazdym raku pomocna moze okazac sie kurkuma gdyz reguluje ona proces zabijania nadmiernie rozrastajacych sie komorek. Sprobuj - nic nie tracisz a moze zyskasz nawet te kilka miesiecy a moze lat zycia dluzej.
Zeby sie ona wchlaniala musi byc spozywana z pieprzem.

Dajesz 2 szczypty pieprzu i polowe torebki kurkumy do szklanki zalewasz np syropem malinowym do 1/4 reszta woda i pijesz. Wazne by przedtem zjesc jakies orzechy albo cokolwiek co zaiwera kwasy tluszczowe bo wtedy sie lepiej wchlania. W nadmiarze kurkuma nie szkodzi im wiecej tym lepiej.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-07-12, 05:31    

No cóż, naturalna selekcja.

Odpowiedz do tematu