Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Analiza suplementow przy DD/DP depresji
Autor Wiadomość
Seba73 

Wysłany: 2018-01-08, 18:08    

Zapomniałem napisać w pierwszym poście, że wraz z innymi dolegliwościami od początku równo z natęrzeniem zmęczenia rozmywa mi się wzrok w prawym oku (może będzie to jakąś wskazówką w szukaniu przyczyny)
Kołatań serca miałem w ostatnich latach tylko kilka i kocherencja pomaga mi nad tym zapanować.
Wiem, że kiedyś trafię na coś po czym będzie poprawa, dlatego nie odpuszczam i szukam dalej...kto przechodził przez to cholerstwo wie jak jest.
Jak narazie -wegetacja ponad sześć lat.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-01-09, 04:05    

Jeśli jest tam coś w rodzaju ucisku nerwów, albo naczyń krwionośnych, to tego na pewno przez forum nie zdiagnozujesz - więc jeśli miałeś pogorszenie widzenia, to jest to raczej zagadka dla neurologa czy fizjoterapeuty, a nie dla gościa od suplementów na nerwicę.

Przy zaburzeniach ortostatycznych ten puls będzie wysoki i będzie się utrzymywał - normą u zdrowego człowieka jest, że z 50 skacze mu na powiedzmy 110, tyle że zaraz potem spadnie do np 65.

Wklej ten magnez, tzn wyszukaj w necie jaki to i wklej link, zobaczymy ile tam jest.

Czy nic nie zmieniać... chyba nie ma sensu, dodaj cynk, bo to dość częsta przyczyna, bierz omega 3, naucz się relaksacji Jacobsona i póki co czekaj - jak nie pomoże, można zacząć szukać innych rzeczy. Na razie szkoda na to pieniędzy.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

Seba73 

Wysłany: 2018-01-09, 13:04    

No właśnie, moim zdaniem coś tam przy operacji poszło nie tak ale chirurg prowadzący upiera się, że wszystko jest okay i mam szukać przyczyny gdzie indziej (robiłem nawet dwa razy tomograf i rentgen w tym kierunku) Fizjoterapeuci, kręgarze itd. też twierdzą, że "mechanicznie" wszystko gra.
Co pozostaje ....

Magnez
https://www.bodyandfit.de..._8aAhsOEALw_wcB

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-01-10, 05:21    

tak, tam w jednej tabletce jest 225 mg. 2 tabletki dziennie (rano i wieczorem) to aż nadto.

Seba73 

Wysłany: 2018-01-10, 08:19    

Ok. Czyli lece dalej na suplach...
Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie chodzi o badania krwi pod mikroskopem. Czy pasożyt wykryty przez to badanie może powodować wyżej wymienione dolegliwości czy to następna ściema i dać sobie spokój z badaniem krwi pod mikroskopem?

Seba73 

Wysłany: 2018-01-10, 17:43    

Tomakin, co myślisz o DMAE na te moje szybkie wyczerpania?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2018-01-11, 03:04    

Ściema, całkowita ściema. Pod mikroskopem można wykryć tylko jednego pasożyta (czy raczej jedną grupę, bo to ma kilka blisko spokrewnionych gatunków) i robi się to za 5 zł w normalnym laboratorium - w Polsce do tej pory nie było ani jednego potwierdzonego przypadku infekcji.

DMAE jak chcesz to wypróbuj, ciężko przebić się przez te wszystkie badania sponsorowane i dociec, jaka jest prawda - pewnie jest to niewiele lepsze od zwykłej lecytyny.

Odpowiedz do tematu