Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nerwica lękowa , napady paniki , zmęczenie , brak energii.
Autor Wiadomość
pathca

Wysłany: 2017-12-03, 15:54    Nerwica lękowa , napady paniki , zmęczenie , brak energii.

Witam , nazywam się Paweł.
Nieokreślone lęki zaczęły mi się około 1,5 roku temu po obfitej imprezie m.in. bimber.
Obudziłem się z przerażeniem i falami gorąca i zimna w całym ciele.

Ogólnie w tzw.. depresji jestem od dłuższego czasu tzn.. jakieś 10 lat z przerwami na lekach. Piłem raczej często , przeważnie piwko , lubiłem wypić do prac domowych. Z biegiem czasu energii miałem coraz mniej i żeby coś w domu zrobić to trzeba było się napić piwka bo nie maiłem siły. PO alkoholu zawsze dostawałem energii i byłem gadatliwy i śmieszny. Na trzeźwo przeważnie zdupiony.

Po ataku paniki (dowiedziałem się co to jest jakieś 3 miesiące później) przestałem często pić bo przy mocniejszym piciu nad ranem budziłem się z lękiem.
W między czasie zacząłem leczyć się na boreliozę , na podstawie biorezonansu ( z krwi nic nie wyszło).
5 miesięcy na różnych antybiotykach , nabrałem sił i zacząłem wierzyć że raczej mam boreliozę i leczenie pomaga. Ostatnią wódkę piłęm na wakacjach w sierpniu 2016r, i tam dostałem napadu lękowego i od tego czasu już lęki mnie dopadały w ciągu dnia , bez picia razem ze ściskiem w klatce bardzo mocnym.
Zacząłem brać depresanty ale raczej słabo działały na moje lęki , było źle. Dostałem Xanax i brałem przez ok. 2 tygodnie , potem czasami doraźnie , no i miałem siłę i tylko czasami dopadały lęki ale było to męczące.
Dostałem nowy lek EGZYSTA (pregabalina) , przeciwpadaczkowy dobrze działający na lęki. I z tym lekiem powoli nabierałem zdrowia psychicznego . Oczywiście cały czas na terapii u psychologa/psychiatry , byłem tez na wyjazdach psychologicznych. Jakoś we wrześniu zacząłem wychodzić z leków , było w miarę dobrze , tym bardziej chciałem wyjść bo zacząłem mieć zawroty głowy , taki bałagan w oczach.
Było w miarę dobrze ale zacząłem dostawać coraz częściej stany lękowe , które czasami trzymają pół dnia. W tych stanach często chciałbym żebym zniknął bo już nie mam siły walczyć.
Kilka dni temu dostałem depresanta ale prawie nie pomógł ,wziąłem więc z powrotem Egzyste i od razu lepiej się zrobiło ale tylko do rana. Od rana znowu stan lękowy , nie wiem co robić ze sobą , nic mi się nie chce , coś bym zrobił ale nie wiem czym się zająć. Także na tą chwilę wegetuję a nie żyję.
Najbardziej wkurza mnie jak wstaję i kreci mi się głowie. I chodzę jak narąbany co mnie wpędza w lęki.
To tyle co wypociłem dzisiaj. Może coś ktoś podpowie.

Paweł

tomakin
Administrator

Wysłany: 2017-12-04, 07:05    

Ja pierdzielę, uwierzyłeś wróżce rzucającej zaklęcia (do tego sprowadza się ten cały rezonans) i wlewałeś w siebie 5 miesięcy antybiotyki?! Wiara w czary w 2017, serio?

Zrób porządne, normalne badania, te co masz podane na stronce o nerwicy. Jak coś wyjdzie, będzie się w tym kierunku rzeźbić, jak nie - zobaczymy, czy uzupełnianie w ciemno niedoborów (licząc, że są) coś da.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

pathca

Wysłany: 2017-12-06, 19:24    

Zamieszczam aktualne badania.

Od około roku biorę suplementy DR. Rath'a

Vitacor Plus

Witamina C z Lizyną

Phytobiologicals

I od około miesiąca Omega 3

Leki , które przyjmuję na co dzień:
Egzysta - przeciwpadaczkowy , działające dobrze przeciwlękowo.
Depresanty:
Asentra
Tritico
Na ciśnienie:
Telmizek
Diuresin
Primacor

Przez około 4 miesięcy brałem dużo probiotyków. (Permaline , Laktoferyna , VivoMixx , SanProbi IBS)

pathca

Wysłany: 2017-12-07, 13:01    

Zapomniałem dodać że mam łuszczycę.

Mam straszne zawroty głowy , bałagan w oczach , nudności , metaliczny posmak , kapeć w gębie ,bóle brzucha , brak apetytu , które nasiliły mi się podczas pełni księżyca . Zastanawiam się nad pasożytami.

tomakin
Administrator

Wysłany: 2017-12-08, 13:10    

Na pewno masz jakąś chorobę inną, niż łuszczyca czy brak energii, wygląda na coś zakaźnego - może być nawet głupie przeziębienie. Tak czy tak totalnie wywaliło wyniki poza skalę i nie wiadomo, w jakim stanie jest Twój organizm.

W skrajnych wypadkach łuszczyca może dawać takie wyniki, ale to naprawdę rzadko przy bardzo ciężkim przebiegu choroby. Ja bym się zastanawiał nad jakąś "normalną" chorobą zakaźną - nie żadne pasożyty, ale np wirusowe zapalenie wątroby albo coś takiego. Ewentualnie totalnie rozwalone jelita przez te antybiotyki i szalejące tam grzybice.

Wyniki powinien zobaczyć lekarz i zastanawiać się, co z nimi zrobić - przez forum nie powinno się próbować diagnozować ani "leczyć" chorób zakaźnych.

pathca

Wysłany: 2017-12-08, 21:44    

Tylko jaki lekarz ??
Ewentualnie jakie badania zrobić ?

tomakin
Administrator

Wysłany: 2017-12-09, 11:11    

Na początek pierwszego kontaktu, jak nie będzie wiedział co z tym zrobić - inny lekarz pierwszego kontaktu. I raczej nie mów, że w internecie wyczytałeś o chorobie zakaźnej - jak do lekarza pójdziesz z gnijącą ręką i powiesz, że w internecie wyczytałeś że to gangrena, to usłyszysz że jesteś zdrowy i masz nie czytać głupot.

Odpowiedz do tematu