Na tym forum można dyskutować o naturalnych metodach wspomagania leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń i przypadłości, łącznie z rakiem czy AIDS.
Rejestracja / Register  Zaloguj / Login  Galeria  Czat  Mapa Google  
Szukaj Użytkownicy 

Portal partnerski: Dołącz do Vivy, ratuj zwierzęta, promuj wegetarianizm - nie zwlekaj!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Cos dziwnego sie ze mną dzieje, zawroty głowy,...
Autor Wiadomość
mikolaj84

Wysłany: 2010-06-24, 16:50    Cos dziwnego sie ze mną dzieje, zawroty głowy,...

Po pierwsze chciałem sie przywitać bo to mój pierwszy post, ale pisze tutaj w konkretnej sprawie a mianowicie w ostatni piatek od samego rana źle sie poczułem, wiercilo mnie w brzuchu, przeczysciło mnie na kiblu ale tylko raz choc konkretnie, miałem uczucie miekkich i zmeczonych nóg tak jakby nie dopływala do nich energia, a w aucie jak jechałem do pracy zacząłem mieć uczucie jakbym miał zemdleć, uczucie porównałbym do tego jak za szybko wstanie sie z łozka to jest takie lekkie zacmienie i mrowienie z tyłu głowy i na jezyku oraz lekie zawroty, pomyślałem ze to z głodu bo nie zjadlem sniadania wiec wyciagnąłem snadanko i zjadlem za kókiem lecz niestety to nie pomogło, gdy byłem na firmie cały czas gdy chodzilem miałem wrazenie ze zaraz mi odetnie swiadomość i zastanawialem sie czy siadac czy sie może oprzeć bo myślałem, ze zaraz zemdleje, siadłem na chwile koło wentylatora dostalem podmuchem swierzego i chlodnego powietrza i zaczeło troszke przechodzić choć nie do końca ale zapakowałem sie do auta i ruszyłem robić swoje bo niestety mojej roboty nikt za mnie nie zrobi, w miare uplywu czasu stan sie polepszał i po około 3 godzinach juz byłem tylko lekko że tak powiem senny i choc nie czułem sie normalnie to juz nie obawiałem sie, że moge zemdleć, na nastepny dzień sytuacja była podobna ale tylko jezeli chodzi o leciutkie zawroty głowy, pozniej dzien spokoju i w poniedziałek znów objawy podobne choc okresliłbym je jako słabsze włacznie z biegunką ale tylko rano, a momentami robilo mi sie troszke nieciekawie bo znow mialem wrazenie jakbym zaraz miał zejść, objawy zelżały po paru godzinach do stanu jakbym był nie wyspapny, przez ostatnie dni miewam słabsze zawroty głowy i nie mam biegunki
byłem u alergologa gdyż myslałem że moze byc to spowodane alergią i obkurczeniem sie pecherzyków płucnych gdyz odczuwałem zmniejszona objetość płuc i "świszczałem" przy doddychaniu wiec czym predzej zaaplikowałem sobie lek na rozkurczenie oskrzeli BUVENTOL który dostałem w zeszłym roku gdy wystąpiły u mnie objawy astmy spowodowane alergią teraz od wczoraj łykam leki które mi przepisał: SingulAir oraz SERETIDE dysk 250 ale objawy póki co nie ustepuja i na przyklad teraz jak to pisze to znowu momentami mam to uczucie jakby mi ktos napompowal głowe i najchetniej to bym sie połozył i zasnął a jak chodze to patrze czy mam w poblizu cos o co moglbym sie oprzeć w razie jakby mi sie bardziej osłabił kontakt ze światem:) Aha zażywam jeszcze lek na alergie XYZAL. Prosze o wszelkie sugestie czym to może byc spowodowane jak sobie z tym radzić. Mam cichą nadzieje ze nie poradzice mi tylko poszukac ładnej trumny ale znajdziecie jakąś potencjalną przyczyne stanu w jakim sie znalazłem. Dzkiekuję i pozdrawiam!
Mikolaj84

tomakin
Administrator

Wysłany: 2010-06-24, 19:41    

www.nerwica.vegie.pl

jak po miesiącu diety i suplementacji kropka w kropkę takich, jak na stronce objawy nie miną, zacznij zastanawiać się co to jest.

http://zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=5093

an

Wysłany: 2010-06-25, 16:05    

Jedna z przyczyn moze byc pogoda - zwlaszcza jesli jest goráco i duszno.
To moze byc zwiazane z natlenieniem organizmu a zwlaszcza mózgu.
Mozna sprawdzic poziom hemoglobiny i zastanowic sie co jeszcze ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi