This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSM - środek na kontuzje, alergie
#1
Siarka organiczna, dość tania substancja. Lepiej przyswaja się z jedzeniem czy bez?
Odpowiedz
#2
(12-11-2020, 06:05 PM)NICE napisał(a): Siarka organiczna, dość tania substancja. Lepiej przyswaja się z jedzeniem czy bez?

MSM ctli metylosulfonylometan?
Najlepiej rozpuszcza się w wodzie, więc lepiej bez jedzenia, zwłaszcza z zawartością tłuszczu.
Odpowiedz
#3
Tak, chodzi o metylosulfonylometan. Wziąłem właśnie pół grama rozpuszczone w 1/3 szklanki wody i nie czułem żadnego smaku, a w necie piszą, że MSM ma nieprzyjemny smak. To normalne? Nie mam Covida, zmysł smaku mam jakby co. Big Grin
Odpowiedz
#4
(12-11-2020, 08:05 PM)NICE napisał(a): Tak, chodzi o metylosulfonylometan. Wziąłem właśnie pół grama rozpuszczone w 1/3 szklanki wody i nie czułem żadnego smaku, a w necie piszą, że MSM ma nieprzyjemny smak. To normalne? Nie mam Covida, zmysł smaku mam jakby co. Big Grin

Spróbowałam więcej niż ćwierć łyżeczki na kubek wody. Bez smaku a zdrowa na pewno jestem.
Odpowiedz
#5
Ma bardzo wyraźny smak, ale naprawdę ciężko go opisać. Nic innego co brałem nie smakuje w ten sposób. Ale też nigdy nie wpadłem na to, żeby MSM rozpuszczać w wodzie.
Odpowiedz
#6
(01-19-2021, 05:12 PM)tomakin napisał(a): nigdy nie wpadłem na to, żeby MSM rozpuszczać w wodzie.

Huh
Odpowiedz
#7
No co? Biorę łyżkę i popijam.
Odpowiedz
#8
(02-02-2021, 08:05 AM)tomakin napisał(a): No co? Biorę łyżkę i popijam.

Duża ta łyżka? Bo ja łyżeczkę do kubka z wodą - nawadnianie dobra rzecz Cool
Odpowiedz
#9
Od herbaty, ile mi się nabierze - przy czym MSM biorę bardzo rzadko, pomogło po prostu genialnie na początku, a potem już nigdy nie poczułem efektów, jakby ten pierwszy raz uzupełnił niedobory albo skorygował co było do skorygowania.

Dziś próbowałem tryptofan w wodzie rozpuszczać i to był błąd, zbił się w kłaczki na powierzchni i musiałem łyżeczką wybierać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości