Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niewydolność nerek
(11-25-2020, 06:31 AM)tomakin napisał(a): Ogólnie jest ten problem, że nie do końca wiadomo, jak suple zadziałają u osoby z chorymi nerkami i jednocześnie zatruciem witaminą D3, więc ja bym w ogóle żadnych supli nie ryzykował. Do tej pory wszyscy zatruci D3 wyszli z tego bez trwałych powikłań.

Widzisz, tu masz problem nawet z taką głupotą jak picie wody, bo z jednej strony szybciej się oczyszcza organizm z między innymi wapnia, z drugiej może podwyższyć ciśnienie.

Na pewno powinieneś unikać wszelkich źródeł wapnia w pożywieniu - wszystkie sery, jogurty, ale też np brokuły.

Dzięki za zainteresowanie. Mogę tylko dziękować swojemu końskiemu organizmowi i w duchu sie modlić, że głupota kolejny raz nie została przypłacona na stałe. Zrobiłem badania i parametry wracaja do normy. Kreatynina znacznie niżej, parametry nerkowe lepiej, czyli wygląda, że wyjdę z tego. Na tym więc kończę wątek i dziękuję za uwagę. Przy okazji, dzięki Tomakin za Twoją pracę na rzecz ludzkości (mówię bez przekąsu). Suplementy zażywane rozważnie (lub chociażby monitorowane) naprawde pozwalają zdziałać cuda i z niejednej czarnej matni wyciągnąć. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jeszcze kilku takich jak ty i zaraz vigantol znowu będzie na receptę.
Odpowiedz
Pierw on musi być dostępny w aptece Tongue
Jak potrzebowałem kupić to jeszcze go nie było (znów), nie wiem jak teraz ale kupiłem sobie też w kroplach z neta i mi starczy na 2 lata. Poza tym To nie są czasy 2010 roku by kupować w aptece witaminy.
Odpowiedz
Bardzo proszę o nieodpowiadanie przed tomakinem, robi to niepotrzebne zamieszanie, tomakin wtedy odpowiada wybiórczo zasypany nadmiarem postów.
Odpowiedz
Ja myślałem, że jak mamy pandemię to Subzero będzie bardziej grasował po forum  Big Grin
Temat został zamknięty przez Logos'a
Odpowiedz
Bardzo proszę o nie pisanie na forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości