Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co to za film?
oglądałam kiedyś jakiś horror jak byłam młodsza, miałam może 12 lat i teraz próbuję go znaleźć bo był dobry i chciałabym obejrzeć go jeszcze raz. jedyne co pamiętam to to że była jakaś grupa ludzi którzy byli zamknięci w jakimś magazynie i musieli wykonywać jakieś zadania żeby przetrwać. pamiętam że przetrwały chyba tylko 2 osoby którym udało się stamtąd wydostać i akurat jak wyszli z tego miejsca to był wschód słońca. ktoś wie co to był za film?
Odpowiedz
W którym roku to widzialas mniej więcej? Sami mężczyźni byli w tej grupie? Jakieś konkretne sceny pamiętasz?
Odpowiedz
Może "Piła". Jest 8 części.
Odpowiedz
(10-16-2020, 09:42 AM)NICE napisał(a): W którym roku to widzialas mniej więcej? Sami mężczyźni byli w tej grupie? Jakieś konkretne sceny pamiętasz?

nie mam pojęcia, jak miałam 11/12 lat więc koło 2004/2005 roku. 

nie, były też kobiety. 

pamiętam że był jakiś lekarz tam i byli zamknięci chyba w psychiatryku i tam wykonywali jakieś zadania gdzie mieli walczyć o życie. większość osób zginęła a chyba tylko dwie przetrwały i udało im się wydostać z tego psychiatryka i jak wyszły to był akurat wschód słońca. tyle pamiętam Big Grin

(10-16-2020, 06:10 PM)skazanynamagnez napisał(a): Może "Piła". Jest 8 części.

wydaje mi się że w tytule były zawarte "wzgórza", tyle pamiętam.
Odpowiedz
W jakim był języku? Wyglądał na stary film czy nowszy? Widziałaś go w telewizji? Na jakim programie? Ten lekarz byl członkiem grupy czy wydawał polecenia?
Odpowiedz
Nie magazyn, a chodzi oczywiście o Cube.
Odpowiedz
(10-20-2020, 11:15 AM)NICE napisał(a): W jakim był języku? Wyglądał na stary film czy nowszy? Widziałaś go w telewizji? Na jakim programie? Ten lekarz byl członkiem grupy czy wydawał polecenia?

po angielsku. wyglądał na dość stary, myślę że lata 90 lub 2000. tak, widziałam go na polsacie późno w nocy, to akurat dobrze pamiętam Big Grin ten lekarz był chyba członkiem tej grupy, pamiętam że był obecny na początku a potem nie wiem co się z nim stało. pamiętam że ten lekarz przyprowadził ich do tego psychiatryka i potem nagle zamknął wszystkie drzwi i okna żeby inni nie mogli wyjść.

(10-20-2020, 01:20 PM)tomakin napisał(a): Nie magazyn, a chodzi oczywiście o Cube.

niestety to nie cube Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości