Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba nerwica
Cytat:-koszmary senne
-lęk po przebudzeniu i kołatanie serca
- duszności w klatce piersiowej - nasilają się nad ranem razem z lękiem i troche ustępują w dzień. Poza tym czuje na środku klatki tu gdzie jest ten dołek taki dziwny dyskomfort jakby mnie ktoś tam lekko przydusił? Nie wiem jak to opisać.
-zmęczenie

Przeszły ci już te objawy? Coś pomogło?
Odpowiedz
(01-22-2021, 02:50 PM)NICE napisał(a):
Cytat:-koszmary senne
-lęk po przebudzeniu i kołatanie serca
- duszności w klatce piersiowej - nasilają się nad ranem razem z lękiem i troche ustępują w dzień. Poza tym czuje na środku klatki tu gdzie jest ten dołek taki dziwny dyskomfort jakby mnie ktoś tam lekko przydusił? Nie wiem jak to opisać.
-zmęczenie

Przeszły ci już te objawy? Coś pomogło?

Witaj, 

Na początku stycznia tego roku. Objawy zaczęły ustępować. Budziłem się bez lęku i kołatania i miałem coraz więcej siły.  Nagle się przeziębiłem i leżałem tydzień w łóżku i objawy wróciły. Nie są może tak silne jak na początku, ale dalej są. Tak sobie myślę że może przechodzę jakiś covid? Bo już nie mam pomysłów. 

Aktualnie od 3 miesięcy stosuje kwasy omega 3 w dawce EPA 2000mg rozbite na porcje i urydtne 250mg tak jak zalecał Tomakin. 

Ogólnie najgorzej jest jeśli poprzedniego dnia mocno się zmęczę. Jesli nie to jeszcze w miarę jestem w stanie wstać do pracy. W ciągu dnia raczej nic mi nie jest ale czasem mam lekkie duszności i zmęczenie.
Odpowiedz
Próbę tężyczkową w końcu zrobiłeś?

Druga rzecz, pytałem już o zdjęcie paznokci?
Odpowiedz
Najlepiej udać się do lekarzy i specjalistów. Zaczynając np. od psychologa
Odpowiedz
Weź wyjdź z tym psychologiem.
Odpowiedz
Witam,
Podepne sie pod temat aby nie zakladac nowego.

Tomakin ktory rozdzial polecisz w przypadku wystepowania objawow takich jak natretne mysli ktore towarzysza czlowiekowi dotyczace przeroznych sfer zycia- pod jaka kategorie to podpiac ? Nerwica natrectw, lekowa, fobie ? Juz nie wiem gdzie szukac rozwiazan. W suplementacji ? W duzo mniejszym stopniu takim stanom towarzysza natrectwa w wykonywaniu jakis czynnosci.
Odpowiedz
A jeszcze zależy, jakie to myśli, bo jak np konieczność dodawania do siebie cyfr rejestracji mijanych samochodów, to jak najbardziej natręctwo, a jak coś o życiu... cholera wie, pewnie trzeba to życie przemyśleć, bo może myśli nie pojawiają się bez powodu?
Odpowiedz
(04-02-2021, 10:56 AM)tomakin napisał(a): A jeszcze zależy, jakie to myśli, bo jak np konieczność dodawania do siebie cyfr rejestracji mijanych samochodów, to jak najbardziej natręctwo, a jak coś o życiu... cholera wie, pewnie trzeba to życie przemyśleć, bo może myśli nie pojawiają się bez powodu?

W tym ze o zyciu to chodzilo mi ze wkrecam sobie rozne rzeczy typu ze jestem homo (a nie jestem), ze cos sie stanie w danej sytuacji np lot samolotem itp generalnie irracjonalne rzeczy ktore potrafia dreczyc i po czasie zastanawiam sie co jest prawda a co wkrecaniem sobie. I nie wiem pod co taka kategorie podpiac i jak to leczyc Sad
Odpowiedz
Nie wiem, może to cecha charakteru? Cech charakteru się nie "leczy".
Odpowiedz
Czyli po prostu podatnosc na wkrecanie sobie jakis rzeczy ? Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości