This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare forum wege
#1
Hej, taka prośba. Kiedyś pod adresem
www.vegie.pl
było forum wegetariańskie, znikło, bo skrypt nie był już wspierany. Postawiłem kopię na innym skrypcie, ale jest pusta. Potrzebuję tam odrobinę treści, dla google. Nie zamierzam tego forum prowadzić, jak ktoś chce może oczywiście korzystać, ale pewnie będzie pisał sam do siebie.
Na dziś byłbym BARDZO wdzięczny każdej osobie, która się zarejestruje i napisze jakiś post - nie wiem, wklei mema, jakiś przepis, zada durne pytanie, cokolwiek.
Można reklamować swoje blogi czy stronki o tematyce zbliżonej do wege, o ile poza postem z reklamą zostawi się trochę treści w innych postach.
Odpowiedz
#2
Próbowałam, ale już po wpisaniu pierwszej litery pojawia się komunikat "Błędnie przepisano z obrazka kod weryfikacji. Przepisz go dokładnie"
Odświeżanie, wpisywanie nowego - nie pomogło

nie mogłam się zalogować, ale już poszło Smile
Odpowiedz
#3
Nowy skrypt, nie wiem, nigdy się na nim nie spróbowałem zarejestrować.
Odpowiedz
#4
http://vegie.pl/forumdisplay.php?fid=8

Może po prostu niech tamten dział linkuje na te forum?
Odpowiedz
#5
Tamto forum ma być martwe Big Grin i nikt tam nie ma trafiać w ogóle
Odpowiedz
#6
Chodzilo mi o to żeby tamten dział o zdrowiu linkowal tutaj gdzie my teraz piszemy, na stronę główną.

Edit: a, chyba wiem o co chodzi. Jak ma być martwe to po co bawić się w usprawnienia , tak?
Odpowiedz
#7
no po co cokolwiek tam robić, tam nikt z założenia nie ma trafiać i nie ma też potrzeby, żeby tutaj przelinkowało jego post, bo tam nie powinien się żaden "normalny" post pojawić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości